2737
2734
تو ایران اکثرا کساییکه قدشون بلنده یعنی ۱۷۰ به بالا هستن اندام مستطیلی دارن باسسن تخت کمر پهن استعدا ...

خوش استايل ك همچين غ..طي نميكنم سال ب سال رنگ باشگاه و نميبينم

ولي ويژگيهايي ك گفتين دقيقا عكسش و من دارم و ب خاطر ب اسن و گودي كمرم چندسالِ درگير كمرد دردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قدم۱۶۴هست .کوتاهم؟؟؟ولی شوهرم۱۶۷میدونم اون تو مردا کوتاهه اما تفاهم مهم تره🤥

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2728

خواهرشوشوی ایکبیرییی☻مثله خط کشه

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
خواهرشوشوی ایکبیرییی☻مثله خط کشه

خخخ البته توهین نکردما

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
من ۱۷۸ ام کمرم باریکه باسسنم دارم😅استایلمم عالیه 

خوش به حالت عزیزم.منو که انگار از پشت یه اتو حسابی کشیدند صاف صاف😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2738
چرا من خیلی راحت میپوشم چه عیبی داره اتفاقا خیلی هم بهم میاد

قدت چنده؟؟

با قد ۱۷۵ احساس میکنم خیییییلی ضایع میشم ی کفش داشتم فک کنم هفت سانت بود اصن راحت نیس حالا رفتم یکی گرفتم فک کنم پنجه از اون یکی کوتاه تره پوشیدم برای عروسی خخخ مردم ی جوری نگا میکردن

قدت چنده؟؟ با قد ۱۷۵ احساس میکنم خیییییلی ضایع میشم ی کفش داشتم فک کنم هفت سانت بود اصن راحت نیس حا ...

من قدم ۱۷۰

۱۲سانتی هم میپوشم تو جشنا ولی بیرون از هفت سانت بیشتر نمیپوشم یعنی نمیتونم زیاد راه برم من که دوست دارم پاشنه بلند به نظرم به قد بلندا بیشتر میاد😌

من عضو شدم فقط جواب تورو بدم😂😐 اصلا هم اینطور نیست ما پنج تا خواهریم با قدای 178 و با استایلایی ب ...

عضویتت مبارک خودتو خواهرات و دخترخاله هات باشه اول یاد بگیر با کسیکه داری اولین بار صحبت میکنی تو خطابش نکنی که دور از ادبه بعد درمورد قد نظر بده

درباره چیزای دیگه صحبتی با شما ندارم من هم استایلم عالیه هم قدم فقط از تجربه خودم گفتم درباره کفش پوشیدن هم که ملا نظرم فرق داره چون کفش پاشته بلند رو برای خانمهای باقد ۱۶۵ به بالا کذاشتن درسته جور دیگه جا افتاده

🧚‍♀️
خوش استايل ك همچين غ..طي نميكنم سال ب سال رنگ باشگاه و نميبينم ولي ويژگيهايي ك گفتين دقيقا عكسش و م ...

عزیزم گودی کمرت رو میتونی با پیلاتس درمان کنی خوبه خوب میشه در ضمن گودی کمر با باسسن برجسته میکنه ماهیچه های باسنن که تقویت شده باشه به نگهداری استخوانها کمک میکنه اما گودی کمر بخاطر نداشتن ماهیچه های قوی باسنن و کمر هست خیلی هم آسیب زنندست

🧚‍♀️
عضویتت مبارک خودتو خواهرات و دخترخاله هات باشه اول یاد بگیر با کسیکه داری اولین بار صحبت میکنی ...

بله درسته متاسفانه بعضیا مثل شما جنبه شنیدن تو دوستانه خطاب شدنو ندارن نگفتم شما چون در اون صورت فکر میکردید بهتون توهین کردم در صورتی که فقط نظر شخصیمو دوستانه دادم

شما اول بهتره خودتون تربیت و شعور لازم رو پیدا کنید بعد راجع به بقیه نظر بدید اینطور که مشخص و مبرهنه  شما صلاحیت این کارو ندارید

بقیه حرفام به شما مربوط نمیشد پس نظر بیخود ندید چشماتونم باز کنید

فاصله زیاد و ستاره رو برای این کنار متن پیامم گذاشتم

تا مجبودر نشم دوتا ارسال نظر بزنم 

به هر حال تاپیک عمومیه نظر هم آزاد و اگر شما جنبشو ندارید به صلاحه خودتونه که اصلا مجازی نیایید

در ضمن کفشه پاشنه بلند اولین بار برای مردهای اشراف ساخته شده و الان خانم ها از اون استفاده میکنن اینم نظر شخصیه خودتونه که چه قدی ازش استفاده کنه که اینم بهتره واسه خودتون نگه دارید چون بازم صلاحیتش رو ندارید 

و اگر انقدر عقده ای هستید که به بقیه تیکه بندازید بهتره بدونید که منم بلدم جوابتون رو بدم اما به قول یکی از بزرگان بحث با نادان یا صداتو به آسمان میبره یا خارت میکنه در نتیجه ((( سکوت ))) میکنم به صاحب پست و بقیه هم احترام میزارم در شان من نیست یکه به دو کردن بیهوده با دیگران

به خاطر آدمایی مثل شماست که زودتر عضویت نزدم و چراغ خاموش بودم

الان میبینم کاملا درست بوده

2706