2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو خیلی دوس داری زورت زیاد باشه. همش دنبال این چیزایی. برو باشگاهی جایی با تغذیه و ورزش به تدریج میتونی

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
تو خیلی دوس داری زورت زیاد باشه. همش دنبال این چیزایی. برو باشگاهی جایی با تغذیه و ورزش به تدریج میت ...

من احساس میکنم بیمار جنسیه استارتر نمیدونم خانومه یا اقا  ولی از تاپیکاش مشخصه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

قبلا هم یه کاربری دیگه داشت از این عکسا میذاشت و  از این تاپیکا میزد یادمه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
من احساس میکنم بیمار جنسیه استارتر نمیدونم خانومه یا اقا  ولی از تاپیکاش مشخصه

نمی دونم ولی می دونم بعضی خانوما دوس دارن قوی باشن. زنای کشتی کچ مگه نیستن یا اونایی که رزمی کار می کنن یا خانومایی که بدنسازن. استارتر شاید اینجوری باشه شایدم اونی که تو میگی. خدا عالمه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706