2703
2553

یه همکلاسی داشتم سال اول که کنکور دادیم رتبش 70 هزار بود امسال دندون بهشتی قبول شده وای بر من

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

😭😭😭

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

راز موفقیتشو بگو؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

منم یکی از همکلاسی هام رتبه 600 شده

اونم احتمالا همین پزشکی و اینا باشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714

ماشالله به اراده.....به نظر من ادم واس پیشرفت نباید بزار چیزی یا کسی مانعش بشه مشکلات اقتصادی خانوادگی فکروخیال در و همسایه حرف مردم فامیل و... در غیر اینصورت پیشرفت نمیکنه

زحمت كشيده كنكور واقعا ٤ ماهم درست حسابي بخوني ميتوني رتبه خوب بياري

عزیزم چرا اجر مجاهدتشو زیر سوال میبری این بنده خدا دهنش صاف شده مطمان باش

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خودم پزشکی شهر خودم

رتبت چن شد؟ راز موفقیت خودتم بوگو

یک سال

قدیم بوده یا جدید؟

با دوستام بیرون بهش زنگ زدیم بریم کافه گفت نمیتونم بیام امشب میرم تهران برای ثبت نام من که شوکه شدم

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2706