2726

به زور یک لبخندی میزنه . چیکارکنم دوباره ببرمش دکتر. یا اثر قرصاس ک بیحاله. اب بدن بچه کم شده باشه از کجا معلوم میشه

زیر چشاش گود بشه همش بگه اب بده پوستش خشک بشه اطراف دهنش خشک بشه یعنی اب بدنش ب طور قرمز رسیده سرم نگرفته؟او ار اس یا پدی لاکت نداده دکتر؟

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

اثر اسهاله و کمبود اب و مریضیه

اخه کدوم ادم مریض میخنده

انشالله زود خوب بشه

چند وقتش هست؟ چی داده دکتر براش؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی میگم درست کن بده بهش سریع خوب میشه تخم بارهنگ و با عرق نعنا بجوشون یه قاشق عسل بزن بهش بده نصف استکان بخوره هر ۶ ساعت  هم بدی بعد دوساعت اسهالش قطع میشه

2728
زیر چشاش گود بشه همش بگه اب بده پوستش خشک بشه اطراف دهنش خشک بشه یعنی اب بدنش ب طور قرمز رسیده سرم ن ...

او ار اس داده نمیخوره .خیلی بخوره در روز ۱۵۰ سی سی بخوره کلا.۳ ماهه هست بچم.این عکسشه بنظرت گود شده زیر چشماش

او ار اس داده نمیخوره .خیلی بخوره در روز ۱۵۰ سی سی بخوره کلا.۳ ماهه هست بچم.این عکسشه بنظرت گود شده ...

زیاد شیرش بده نزار اب بدنش کم بشه اصلا تا فردا صبح اگه ادامه دار بود دوباره ببر دکتر سرم بزنن بچه زبون نداره ولی اگه ادامه دار بود خودت بدون حالش بده اگه شیرخودتومیدی زیاد شیر بده اگه شیر خشکیه دکتر باید عوض کنه شیرخشکش رو

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
جدا؟بخدا نمیدونم چیکارکنم قطع بشه اسهالش تاحالا ۴ بلر بردمش دکتر

عسل زیر یکسال ممنوعه. شما داروهاش رو بده. خودت رژیمت رو رعایت کن اگر شیر میدی. اگر حالش وخیمتر شد ببرش دکتر. دوره داره، یه هفته ده روز طول می کشه خوب بشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.