2410
2553
عنوان

خوردن ويتامين دي روز ٣٣ بارداري!!

153 بازدید | 18 پست

دوستان من قبل بارداري كمبود ويتامين دي داشتم دكتر غدد هفته اي بك عدد ويتامين دي 50000 تجويز كرد... بعد كه بهتر شدم گفت دو هفته بكبار بخور تا اينكه باردار شدم و امروز صبح هم كه ٥ روزه آزم مثبت شده دوباره خوردم( طبق روال)... امروز كه برا چكاپ پيش دكتر زنان بودم گفت نبايد ميخوردي😢😢... خب دكتر غدد گفته بود ... الان خييييلي ناراحتم، جوري كه دارم به سقط فكر مي كنم😭 كسي تجربه مشابه داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه عزیزم سقط نمیکنه فقط قرص ویتامین دی باردار و غیرباردار فرق داره الان منم میخورم هفته دهم

منظورم اينه خودم ميخام سقط كنم خييييلي حالم بده ميگن باعث نقص جنيني ميشه😞

2714
منظورم اينه خودم ميخام سقط كنم خييييلي حالم بده ميگن باعث نقص جنيني ميشه😞

😳😳😳😳😳😳حالت بده هااا

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

من هفته هفتم ازمایش دادم ویتامین د پایین بود دکتر پنجاه هزار داده هر دو هفته یبار یکی میخورم 

الان رفتم تو چهار ماه امروز ولی میخورم هنوز

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

من چکاپ قبل بارداری دادم ویتامین دیم کم بود یک ماه دیگش قرار بود اقدام کنم بهم گفته بود هفته ای یکی بخور....گفتم اشکال نداره میخام اقدام کنم اینا گفت نه بخور منم تا یکی دوماه اول خوردم بعدم آز دادم گف اوکی دیگ لازم نیس

😳😳😳😳😳😳حالت بده هااا

آره عزيزم ... خيلي به هم ريختم......پس به نظر شما اين مقدار مشكلي ايجاد نمي كنه؟

البته اين دكتره از اون دلواپسها بود,يه برخوردي كرد كه من نزديك بود از حال برم... حالا فردا صبح پيش دكتر اصليم نوبت دارم

2706