2726
عنوان

از خودم متنفرم متنفررررررررا

452 بازدید | 47 پست

یه مدت بود همش گیرداده بودم به موهام چون حلوش کم پشت بود و پیشونیم بلند بود نمیزاشتم بلند بشه تند تند کوتاه میمردم یه مدتم گیر داده بودم کل موهامو کوتاه کنم مامانو خواهرم نمیزاشتن یه سری رفتم ارایشگا رید ب موهام یه عالمه ام پول دادم فقط بیست تومن دادم واس سشوار و اتو ک کشید انگار من بش گفته بودم موهامو کوتاه کردی اتو و سشوارم بزن خدا لعنتش کنه 

موهامو تا گردنم کردش اینقد بد کوتاه کرده خیلی زشت شدم  خیلی ناراحتم😔😔😔قبلا موهام حتی اگ جلوش خالی بود و سفید داشت توش و پفی بود بازم بهتر از الان بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خو بزار

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭

بی خیال بخاطر مو از خودت متنفری؟ نگو اینو انقدر خودتو دوست داشته باش که یه مو برات چیزی نباشه بلند میشه گلم غصه نداره

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
بهش پول نمیدادی میگفتی راضی نیستم

اونجا چون سشوار اتو کرده بودی بعد تنها بودماونجا لال بودم اصلا فک نکردم بد شده اومدم خونه دیدم به به چی شده 

فک کن رو برد زده کوتاهی مو ١۴ تومن بعد از من ٣٠تومن گرفت منم عینه خنگا هیچی نگفتم گفتم بگممرمیخاد بگه بخاطر اتو و سشوار کسیدنه دیگ😔😔

2706