2733
2734

چه جوریه اوضاعتون؟؟؟ من ناخواسته مجبودم نرم اونجا...اخه سر یه موضوع ساده که به خواهر شوهرم گفتم ناراحت میشم بابات اینجوری میگه ...خواهرشوهر باهام دعوا کرد و بعد که من پامو گذاشته بودم بیرون از خونه پدر شوهر همشون پشت سرم کلی شلوغ کرده بودن که شوهر خواهرشوهرم ازم دفاع کرده بود کلی و... خلاصه فرداش زنگ زده بود مادرشوهرم شوهرن صدا کرده بود د مورد من حرف زده بودن و خدا داند که چه گفتن...

ولی شوهرم اومد گفت تو دعوا راه انداختی گردن خواهرمو گرفته بودی؟؟؟با تعجب گفتم نه... اونم تعجب  کرد که چرا اونا اینجوری گفتن....

حالا ا  اون به بعد اونا اصلا به ما زنگ نزدن بریم اونجا و شوهر اون یکی  خواهرشوهرم زنگ زد بهم که میاییم اونجا به مادرشوهرم هر چی گفته زنگ بزن اونا هم بیان زنگ نزدن...

حالا من همیشه کوتاه میومدم تو این ۷ سال و بی حاشیه بودم و اهل جواب دادن هم نیستم و همیشه با وجود بی احترامی  تا حالا هر چی بدی و بی محلی و توهین دیدم چیزی نگفتم و سکوت کردم و قهر نکردم ولی انگار هر کاری میکنم نمیتونم غرورم زیر پا بذار بذارم و برم.... میخوام نرم خونشون دیگه... ولی نمیدونم عاقبتش چی میشه اوضاع بدتر میشه یا نه...اخه ۳ماه دیگه هم تولد دخترم میخوام یه شب خوب و خاطره خوش باشه برامون میترسم اینا نیان و شوهرم ناراحت بشه و تولد دخترم هم خراب شه  ...

این بار هم کوتاه بیام اینا دیگه خیلی پر رو میشن و اصلا اصلا هم ظرفیتم پر شده و نمبتونم ببخشمشون... مخصوصا که همبگش شوهرمو سرکوچکخرین چیزی  صدا میکنن و با چرت و پرت هاشون پرش میکنن... مثلا یه بار من سرما خورده بودم موقع دید بوسی گفتم ببخشید من سرما خوردم این بهشون برخورده بوده و به شوهرم گفته بوده همش بهونه میاره و حتی نمیذاره بوسش کنیم و... همش این مدل حرفا ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقدر نرو تا خودشون صداشون در بیاد و بگن چرا نمیای 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

عزیزم وقتی آرامشت رو ازت میگیرن چه اصراری داری واسه معاشرت کات کن تمام بچسب به زندگیت  من سه ساله قطع ارتباطم زندگیم آروم شد

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

من کلا قطع رابطه ام

بهم توهین کردن به پدر و مادرمم همینطور

دنبال بهم زدن زندگیم بودن

دیگه نرفتم

گفتم دور از جونشون بمیرن هم نمیرم همسرم راحت باشه خودش بره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اینقدر بی اعتنا بودم تا همین یکی دوماهه مادر شوهرم پیغام پشت پیغام که بیا ببینمت منم گفتم شرمنده دورباش عزیز باش

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

منم خواهرشوهر مجرد دارم بهم‌گفت ما خوشمون نمیاد تو بیای خونمون مامانم تورو میبینه حالش بد میشه حالا من خیلی خیلی کم میرم نه حرف میرنم نه نظر میدم اونا واسه خودشون زبون خودشون حرف میزنن منم چیزی نمیفهمم کلا مثل ماست میرم و احوال پرسی میکنم و میام چند بارم بخاطر همین حرفا و رفتارهای زشتشون قطع رابطه کردم باباش هی اومده که تو چرا نمیای خونمون و دوباره رفتم اما اینبار اصلا دیگه نمیرم همه این حرفارو که خواهر بیشعورش زد هیچکدوم حتی عذر خواهی نکردن شوهرمم میگه دیگه نمیرم خونشون تنها عروس هم هستم باردارم هستم سر اینکه انتظار داشت برم از طبقه بالا چیزی بیارم و خواهرش بجای من رفت این حرفارو بهم زد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706