1464
1411

چه جوریه اوضاعتون؟؟؟ من ناخواسته مجبودم نرم اونجا...اخه سر یه موضوع ساده که به خواهر شوهرم گفتم ناراحت میشم بابات اینجوری میگه ...خواهرشوهر باهام دعوا کرد و بعد که من پامو گذاشته بودم بیرون از خونه پدر شوهر همشون پشت سرم کلی شلوغ کرده بودن که شوهر خواهرشوهرم ازم دفاع کرده بود کلی و... خلاصه فرداش زنگ زده بود مادرشوهرم شوهرن صدا کرده بود د مورد من حرف زده بودن و خدا داند که چه گفتن...

ولی شوهرم اومد گفت تو دعوا راه انداختی گردن خواهرمو گرفته بودی؟؟؟با تعجب گفتم نه... اونم تعجب  کرد که چرا اونا اینجوری گفتن....

حالا ا  اون به بعد اونا اصلا به ما زنگ نزدن بریم اونجا و شوهر اون یکی  خواهرشوهرم زنگ زد بهم که میاییم اونجا به مادرشوهرم هر چی گفته زنگ بزن اونا هم بیان زنگ نزدن...

حالا من همیشه کوتاه میومدم تو این ۷ سال و بی حاشیه بودم و اهل جواب دادن هم نیستم و همیشه با وجود بی احترامی  تا حالا هر چی بدی و بی محلی و توهین دیدم چیزی نگفتم و سکوت کردم و قهر نکردم ولی انگار هر کاری میکنم نمیتونم غرورم زیر پا بذار بذارم و برم.... میخوام نرم خونشون دیگه... ولی نمیدونم عاقبتش چی میشه اوضاع بدتر میشه یا نه...اخه ۳ماه دیگه هم تولد دخترم میخوام یه شب خوب و خاطره خوش باشه برامون میترسم اینا نیان و شوهرم ناراحت بشه و تولد دخترم هم خراب شه  ...

این بار هم کوتاه بیام اینا دیگه خیلی پر رو میشن و اصلا اصلا هم ظرفیتم پر شده و نمبتونم ببخشمشون... مخصوصا که همبگش شوهرمو سرکوچکخرین چیزی  صدا میکنن و با چرت و پرت هاشون پرش میکنن... مثلا یه بار من سرما خورده بودم موقع دید بوسی گفتم ببخشید من سرما خوردم این بهشون برخورده بوده و به شوهرم گفته بوده همش بهونه میاره و حتی نمیذاره بوسش کنیم و... همش این مدل حرفا ...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

انقدر نرو تا خودشون صداشون در بیاد و بگن چرا نمیای 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

عزیزم وقتی آرامشت رو ازت میگیرن چه اصراری داری واسه معاشرت کات کن تمام بچسب به زندگیت  من سه ساله قطع ارتباطم زندگیم آروم شد

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
1449

چقدر پرحاشیه هستن اخه

خودشون کشش اینهمه بحث و دعوا رو دارن ؟؟ 

بخدا بیکارن برا خودشون و بقیه داستان درست میکنن

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔

اینقدر بی اعتنا بودم تا همین یکی دوماهه مادر شوهرم پیغام پشت پیغام که بیا ببینمت منم گفتم شرمنده دورباش عزیز باش

منم خواهرشوهر مجرد دارم بهم‌گفت ما خوشمون نمیاد تو بیای خونمون مامانم تورو میبینه حالش بد میشه حالا من خیلی خیلی کم میرم نه حرف میرنم نه نظر میدم اونا واسه خودشون زبون خودشون حرف میزنن منم چیزی نمیفهمم کلا مثل ماست میرم و احوال پرسی میکنم و میام چند بارم بخاطر همین حرفا و رفتارهای زشتشون قطع رابطه کردم باباش هی اومده که تو چرا نمیای خونمون و دوباره رفتم اما اینبار اصلا دیگه نمیرم همه این حرفارو که خواهر بیشعورش زد هیچکدوم حتی عذر خواهی نکردن شوهرمم میگه دیگه نمیرم خونشون تنها عروس هم هستم باردارم هستم سر اینکه انتظار داشت برم از طبقه بالا چیزی بیارم و خواهرش بجای من رفت این حرفارو بهم زد 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1474

وقتی جایی میری احترامی که لایقشی رو نمیبینی بهتره که خودتو بکشی کنار هیچ چیز با ارزشتر از خودت نیست خودتو کوچیک نکن

ما چهار سال شوهرم کات کرد و نذاشت منم برم بعد ک اشتی شدن خیلی کم رفتم مثلا برا عید رفتم تا سه شب پی ...

انقدر دیر به دیر میری به گلایت گوش میکنن

من اینجوری برم اول مادر شوهر منو میخوره اگه چیزیم موند بعد حرف میزنم😂😂😂والا

فکرمیکنن ما عروسا آدمای جانی و خطرناکی هستیم که میخوایم بلایی سرخودشون یا پسرشون بیاریم یکی نیست بهشون بگه بابا پسرتو همسرمنه بفهم 
فکرمیکنن ما عروسا آدمای جانی و خطرناکی هستیم که میخوایم بلایی سرخودشون یا پسرشون بیاریم یکی نیست بهش ...

مبدونن خیلی ارومم و اهل زندگی میدونن پسرشون خیلی ازم راضیه و اهل هیچ ریخت و پاش و خرجی هم نیستم میدونن بچه داریم هم خوبه  و هیچ بهونه ای ندارن دنبال بهونه میگردن الکی

1331