2726

هنوزم ترشح دارم اونم خیلی زیاد و فقط ۳بار نزدیکی کردم شوهرم نیست الان دقیقا چرا اینجوری شدم چاره چیه‌؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابد دقیقا چه تغییری رخ بده؟؟؟؟ 

ببخشید متوجه نمیشم.من اولین باره که تزریق کردم سردرنمیارم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
ترشح چسبناک؟!

اره تقریبا ولی خب من امروز ۱۹سیکلمه چرا ترشحاتم این همه ادامه پیدا کرده بو هم نداره از اون ورم دو روز قبل تزریق ترشحات داشتم.یکم آبکیه انگار

ببخشید متوجه نمیشم.من اولین باره که تزریق کردم سردرنمیارم

عزیزم برای حاجت روایت صلوات فرستادم ان شاءالله به حاجتت برسی

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
عزیزم برای حاجت روایت صلوات فرستادم ان شاءالله به حاجتت برسی

ممنونم عزیزم لطف کردین الان براتون حمد میخونم

اگ چسبناک باشه نشونه خوبیه

اره چسبناکه ویکم آبکی وسفید.میگم کلا سه بار کم نیست؟اون سه بارم از روز تزریق امپول تا دو روز بعدش بود

اقدام داشته باش این روزا

آخه شوهرم نیست گلم تا دو روز پیش اقدام داشتم.امروزم ترشحاتم یکم لوسیونی شده یعنی یکم فرق کرده با قبل