1421
1411
عنوان

ستایش 3 😐😂

986 بازدید | 96 پست

ستایش 3 نرگس محمدی چرا انقد جوون شد یهو😂

عینکش کجا رفت ؟

چه جور سریالیه اخه 😂😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

😂😂😂😂😂لیزر کرده

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436

خدا وکیلی چطور وقت خودتون رو هدر میدین واسه این سریالها

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف با تشکر فراوان
1394
اره منم دیشب دیدم😆😆😆 ینی قشنگ دارن گند میزنن بعده دوسه سال سه شو ساختن،اونم اینجوری😐😐😐😟

خیلی مسخرس😂

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
1391
دخترشم عوض کردن 

وای اره دیدی 😂😐 

یعنی بعد یکی دوسال اونجوری شد😯😐

1331