1619
1605
عنوان

هفده روز تا زایمانم مونده

181 بازدید | 26 پست

سزارینم

البته طبق حساب خودم دکتر هنو تاریخ قطعی نداده

اصلا نمیگذره این روزای اخر😕😕

اصلا باورم نمیشه بزودی بغلش میکنم

الهی که همه منتظرا دامنشون سبز بشه

روزای سخت استراحت مطلقم تموم شد😰 اینم کاکل پسرم👦 خدایاشکرت🙏💝😇

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

منم باورم نمیشه یه نی نی میاد بغلم مال خودم میشه😂

ان شاء الله بسلامتی زایمان کنی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
1522

بسلامتی عزیزم فارق بشی ...💞🌺🌸🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
منم باورم نمیشه یه نی نی میاد بغلم مال خودم میشه😂 ان شاء الله بسلامتی زایمان کنی

الهی بسلامتی ایشالا باورت بشه 😅😅😅

1614
تاريخ پريوديت كي بوده عزيزم؟زايمانو كي بهت دادن تو سونو؟

۱۲ دی بوده

دکتر گفته ۳۹ تمام سز میکنه

تو سونو نوزدهم مهر برا طبیعی اما خب من سزارینم ده روز میاد عقب

خانوما امروز دارم برا مشکل یبوستم میرم پیشه جراحه عمومی. به نظرتون بهم نامه سزارین میده؟

خیییییلی برام دعا کنید.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
استارتر خوش به حالت خدا نی نیتو حفظ کنه عزیزم واسه منم دعا کن خدا بهم نی نی سالم بده😭

حتما عزیزم

منم پارسالل بچمو تو پنج ماهگی از دست دادم دعا کنید اینو صحخیح و سالم بغل کنم دیگه

خانوما امروز دارم برا مشکل یبوستم میرم پیشه جراحه عمومی. به نظرتون بهم نامه سزارین میده؟ خیییییلی ب ...

گمون نکنم من دیدم با مشکل همورویید شدید هم طبیعی بچه دنیا آوردن

1626
گمون نکنم من دیدم با مشکل همورویید شدید هم طبیعی بچه دنیا آوردن

دکتر خودم تایید کرد و گفت نامه میزارم تو پرونده پزشکیت. اما گفت برای محکم کاری از یه دکتر جراح هم نامه بیار که دوتا نامه باشه بیمارستان بهتر قبول میکنن. الان من سوالم اینه دکتر جراح به نظرتون نامه رو میده؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
دکتر خودم تایید کرد و گفت نامه میزارم تو پرونده پزشکیت. اما گفت برای محکم کاری از یه دکتر جراح هم نا ...

اهان

ولا من اطلاعی ندارم اما نامه دکترتو ببر و بگو ایشالا که نامه میده اونم

اهان ولا من اطلاعی ندارم اما نامه دکترتو ببر و بگو ایشالا که نامه میده اونم

دکترم نامه خودشو گذاشته تو پرونده پزشکی زایمانم.به من نداده.به من فقط گفت برو یه نامه دیگه از دکتر جراح عمومی بیار که کارشناس بیمارستان قبول کنه.

حالا میگم این جراح عمومیه میخواد کلی ویزیت ازم بگیره اونم آزاد من فقط یه نامه ازش میخوام.اگر نده دلم واسه اون پولی که واسه ویزیت دادم میسوزه....

دکترم نامه خودشو گذاشته تو پرونده پزشکی زایمانم.به من نداده.به من فقط گفت برو یه نامه دیگه از دکتر ج ...

خب قبلش از منشیش بپرس اگر نامه میده پول ویزیت بده 

خب قبلش از منشیش بپرس اگر نامه میده پول ویزیت بده 

کاش از قبل جوابتو میخوندم و بعد میرفتم.متاسفانه رفتم و 50 ویزیت گرفت و نامه هم نداد.بهش گفتم فقط بنویس بواسیر دارم نمیخواد بنویسی که سزارین شم گفت اونم نمینویسم.تازه خیلی بی احترامی کرد و منو از اتاقش بیرون کرد.برگشته میگه شکمت چقدر گنده مگه دوقولو داری؟

بعدش هم بی احترامی های دیگه....

از مطب اومدم بیرون تا خود خونه گریه کردم.نه بخاطر نامه بخاطر بی احترامی که دلمو شکوند...

1645