2726
فکر کردم روز خاصیه واستون میخوای شوشوتو سوپرایز کنی، زدی تو ذوقم

نه بابا😅😅

وای خیلی ضروریه نمیتونم بگم ببخشید

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا😅😅 وای خیلی ضروریه نمیتونم بگم ببخشید

خواهش میکنم عزیز 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
ن نداره از ال دی عوارضش کمتره از امشب بخور تا زمانی که نمیخای پریود شی بعد قطع کنی پنج روز دیگه میشی

ازفردابایدشروع کنم چون الان نمیتونم برم داروخونه اشکال که نداره؟؟

تا بیست روزنمیخوام پریودشم

ممنون که جواب دادی😍

2728
ازفردابایدشروع کنم چون الان نمیتونم برم داروخونه اشکال که نداره؟؟ تا بیست روزنمیخوام پریودشم ممنون ...

اره ازفردا بخور اشکال نداره خواهش ...ال دی رو بهت توصیه نمیکنم چون به من و خواهرم اصن اثزنکرد ما پریودشدیم

ن نداره از ال دی عوارضش کمتره از امشب بخور تا زمانی که نمیخای پریود شی بعد قطع کنی پنج روز دیگه میشی

ببخشیدانقدرسوال میپرسم چون تاحالامصرف نکردم این قرصوهرروزبایدیه ساعت معینی بخوری مثلا هرروزساعت۲

اره ازفردا بخور اشکال نداره خواهش ...ال دی رو بهت توصیه نمیکنم چون به من و خواهرم اصن اثزنکرد ما پری ...

وای اگه بخورموپریودشم چی😳

من یبار قرص یاسمین خوردم ۵ روز قبل پریودی ... تأثیر داشت بسته اش که تموم شد یه هفته بعدش پریود شدم

آهان ممنون

ببخشیدانقدرسوال میپرسم چون تاحالامصرف نکردم این قرصوهرروزبایدیه ساعت معینی بخوری مثلا هرروزساعت۲

برای جلوگیری باشه آره حتما باید سر ساعت خورد

ولی فقط واسه جابجایی تاریخ نه... مثلا یه ساعت جلو و عقب تاثیری نداره

برای جلوگیری باشه آره حتما باید سر ساعت خورد ولی فقط واسه جابجایی تاریخ نه... مثلا یه ساعت جلو و عق ...

ممنون عزیزم که انقدرباحوصله جواب دادی😘😘

2706