2410
2553
عنوان

این قسمت مادرشوهر....😆

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

واي يه لحظه خودمو تصور كردم جات 

چقدر سخته 

من اگه بودم هم ن كتاب و ميزدم تو سرش 

حالا واقعا اشپزيت بده يا برا اين كه حرص تو در بياره اين كار كرد

خدایا شکرت 🙏🏻
حالا اینبار به خاطره کادوش عیب نداره.دفعخ بعدحالشوبگیر.والا من که تاحالا کادویی ازش ندیدم البته پیره

مادرشوهر من 53 سالشه توچی؟

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
دو تا بچه بچه اوردم مادر شوهرم به جای کادو برام دعوا اورد هروقت میاد از دم در شروع میکنه به گلایه و ...

راش نده خونه😆

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

لامصب بعضیا همش میگن بچه مون لاغر شده

لاغرش کردین 

یا بچه شون یا نوه شون

هیچ کدوم لاغر نشدن همش توهمه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
واي يه لحظه خودمو تصور كردم جات  چقدر سخته  من اگه بودم هم ن كتاب و ميزدم تو سرش  ...

نه بد نیست خب تازه دوماهه اشپزی میکنم یکم بعضی وقتا بد میشه 

2706