2726
عنوان

این قسمت مادرشوهر....😆

662 بازدید | 66 پست

بچه ها مادرشوهرم یه نیم ست نقره واسه کادو بارداریم اورد و یه کتاب اشپزی 

گفت مامان جان قشنگ بشین این کتابرو بخون امیرعلی (شوهرم) از وقتی عروسی کردید لاغر شده الانم که حامله ای دیگه بدتر 

الان یعنی منظورش این بود اشپزی من بده ؟؟؟؟😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیم ست نقره رو قربون- واسه کادو بارداری بمن ک هیچی ندادن-

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
خوب میگفتی فک نکنم به کتاب نیاز داشته باشم خودم یه پا آشپزم

من فقط اینجوری نگاش کردم 😐😐😐😐 گفتم باشه حتما میخونم

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

قدرشو بدون پس دوست داره بخاطر کتاب ازش بدل نگیر

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
همشون یکین ناراحت نشوبابا

نبابا مهم اینه که شوهرم دوس داره

امان از این مادرشوووووهرا

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2706