1861
1823
عنوان

این قسمت مادرشوهر....😆

646 بازدید | 66 پست

بچه ها مادرشوهرم یه نیم ست نقره واسه کادو بارداریم اورد و یه کتاب اشپزی 

گفت مامان جان قشنگ بشین این کتابرو بخون امیرعلی (شوهرم) از وقتی عروسی کردید لاغر شده الانم که حامله ای دیگه بدتر 

الان یعنی منظورش این بود اشپزی من بده ؟؟؟؟😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825
نیم ست نقره رو قربون- واسه کادو بارداری بمن ک هیچی ندادن-

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
1841
خوب میگفتی فک نکنم به کتاب نیاز داشته باشم خودم یه پا آشپزم

من فقط اینجوری نگاش کردم 😐😐😐😐 گفتم باشه حتما میخونم

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

قدرشو بدون پس دوست داره بخاطر کتاب ازش بدل نگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جون مواظب کوچولوی تو دلم باش😍❤                لطفا برای سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستین ممنون😄😊😘
همشون یکین ناراحت نشوبابا

نبابا مهم اینه که شوهرم دوس داره

امان از این مادرشوووووهرا

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
1794
1839