1421
1389
عنوان

این قسمت مادرشوهر....😆

619 بازدید | 66 پست

بچه ها مادرشوهرم یه نیم ست نقره واسه کادو بارداریم اورد و یه کتاب اشپزی 

گفت مامان جان قشنگ بشین این کتابرو بخون امیرعلی (شوهرم) از وقتی عروسی کردید لاغر شده الانم که حامله ای دیگه بدتر 

الان یعنی منظورش این بود اشپزی من بده ؟؟؟؟😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
نیم ست نقره رو قربون- واسه کادو بارداری بمن ک هیچی ندادن-

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
1432
خوب میگفتی فک نکنم به کتاب نیاز داشته باشم خودم یه پا آشپزم

من فقط اینجوری نگاش کردم 😐😐😐😐 گفتم باشه حتما میخونم

مادرشوهر من خیلی برام کادو میخره و میگه یه عروس که بیشتر ندارم

منم یدونه عروسم-

کلا برادرشوهر ندارم-

والا خوشا ب احوالت

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دائما یکسان نباشد حال دوران...گه مخور-😒
همشون یکین ناراحت نشوبابا

نبابا مهم اینه که شوهرم دوس داره

امان از این مادرشوووووهرا

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
1427
منم یدونه عروسم- کلا برادرشوهر ندارم- والا خوشا ب احوالت

عاشق امضاتم😓😝

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1339