2733
2734
عنوان

برای دخترم دعاکنید😭😭

503 بازدید | 22 پست

ظهرساعت ۱۲ حواسم نبود،داشتم موهامو رنگ میذاشتم،دختر۱ساله م دیدم یه تیکه رنگ دستشه،نمیدونم خورده یا نه.دور دهنش یاتوش چیزی نبود.زود دستشو شستم،توحلقش دستمو کردم بالا بیاره،نیاورد.خیلی ترسیده بودم.نمیدونم بخاطر ترس من گریه میکرد یا رنگ خورده بود،گریه میکرد.همیشه وقتی میترسم اونم میترسه.زنگ زدم اورژانس گفت زود برسونش اورژانس.جذب بدنش میشه خطرناکه.زود رسوندمش.معاینه کرد و گفت دهنش رنگی نیست.حالشم خوبه.احتمالا نخورده.نیم ساعت اونجا بودم.بعد برگشتم.تاالان خوب بوده.فقط گاهی دستشو میبره سمت دهنش و صورتش یا بادوتادستاش سرشو میگیره😔آب و اینام نمیخوره.فقط شیرخودم.دعاکنید براش خوب بشه وچیزیش نباشه.التماس میکنم.الانم شیرمیخوره ولی نمیخوابه.باید میخوابید مثل همیشه.اسهال و استفراغ نداشته.ترو۷دا🙏

این سومین کاربریمه😅😅😅

الهی

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ان شاءالله که چیزی نیست دکترم که بردی نگران نباش شاید بچه ترسیده و اینکه دستت رو کردی دهنش بخاطر اون بیقراری میکنه

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

اگه دكتر گفته چيزيش نيست ديگه بد به دلت راه نده خداروشكر بخير گذشته، پريشب دختر من از رو تخت افتاد دكتر برديم گفت چيزيش نيست خودم از بس بس جلوش گريه زارى كردم ترسيده بود

چتتتتته😳😳😳😳 وای اینقد استرس داری به منم منتقل کردی

منم جای بچه بودم از دستت سرمو میگرفتم و نمیتونستم بخوابم

به بچه استرس ولتاژ بالا تزریق میکنن بعد میگه بچم نمیخابه

رنگه هیچیش نمیکنه این استرس تو دیونش میکنه 

2738

ببین بچه زبونم بزنه به رنگ انقد بدمزس ک شاید در حد یکم ک تو دهنش مزه کنه بخوره بقیشو نمیخوره میفهمه تلخه یا بدمزس 

خیالت تخت نخورده

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

جای نگرانی نیست .بخصوص بوی اکسیدان تو ذوقش زده .تو دهنش نزده .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

عزیزم مطمئنا نخورده چون اگه میخورد همون موقع بالا میاورد یا گریه میکرد بهرحال مسموم میشد شکرخدا ک خوبه نگران نباش

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

خدایا از دست این بچه ها . دختر من امروز پوشک ش رو باز کرده بود دنبالش رفتم دوباره ببندم دوید سرش خورد به در اهنی. بالا اومده. کلی گریه کرد 😥 قبلش هم دیده بودم تو صورت ش یه دونه تاولی قرمزه الان دو تا شده😣

اورژانس خیلی میترسونه الکی 

یبارم من از خواب پاشدم دخترم رفته بود سراغ کابینت همه پودرای لباسشویی وسط اشپزخونه ریخته بود انقد ترسیدم بعد مامانم کفت بچه میفهمه چی بدمزس خنگ ک نیس بشینه قاشق قاشق بذاره دهنش بخوره

ازونطرف اورژانس میگفت بیارش 

هیچیشم نشد خداروشکر

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706