2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هوم؟

عرض کردم فسنجون دردت ب این جون

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2738

تا حالا یبار نپختم🤣👌

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

دوستان دستور پخته خودم :

اول ی پیاز رو رنده ریز میزنم و آبشو میگیرم با کمی روغن و زردچوبه تفت میدم 

گردوهامم با چرخ گوشت چرخ میکنم برای روغن اندازی بیشتر چرخ کردن بهتره 

با پیازی ک تفت خورده تفت میدم و آب اندازه ۳ ۴ لیوان اندتزه ای ک خودتون مد نظرتون هست 

زیرشو کم کنید یک ساعت بعد رب انار و شکر و ب اندازه ضاعقه ی خودتون اضافه کنید ترش و شیرینشو چک کنید و بعد باز بذارید جا بیوفته نیم ساعت قبل خاموش کردن چند قطعه یخ بندازید ک شوک وارد شه و روغن بدع 

من با گوشت قلقلی درست میکنم 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
چجوری اینقدر سیاه شده؟ رنگ ظرفت سبزه؟ 

رب انار باعث میشه عزیزم 

رنگ ظرف سرامیکه کرمه ولی سبز نیس اون روغنه گردو هست یکم نور خورده اونحوره

2706