2733
2739
عنوان

دعوا با شوهرم لطفا كمك كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 43 پست
عزیزم درکت میکنم چون خودمم تجربه اش کردم... درحالی که مامان من هیچ وقت اینطوری نبوده و من عادت نداشت ...

دقيقا مامان منم اصلا كاري نداره من اين رفتارا واسم غير عاديه 

خيلي ممنون كه درك ميكني پس دعا كن از منم درست بشه واقعا غير قابل تحمله برام 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

مادر شوهر منم همین بود اینقدر گند بود.. میگفت شام چی خوردین ناهار چی خوردین کجا رفتین کی اومد کی نیومد و مداااام فضولی پشت فضولی . ک ب شوهرم گفتم حق نداری جلو من زنگ بزنی . الهی شکر دیگ زنگ نمیزنه جلو من. بیرون هر غلطی خواست ننه ش بکنه من نمیشنوم و خیلی هم راضیم و اعصابم سر جاشه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند بارم دعوای بدیمون شد با شوهرم ولی درست شده الهی شکر یا حداقل جلو من رعایت میکنه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
مادر شوهر منم همین بود اینقدر گند بود.. میگفت شام چی خوردین ناهار چی خوردین کجا رفتین کی اومد کی نیو ...

من بگم برو تنها حرفم بزن اعصابم خرده اخه با خودم ميگم چي داره ميگه يعني 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2728
چند بارم دعوای بدیمون شد با شوهرم ولی درست شده الهی شکر یا حداقل جلو من رعایت میکنه

خداروشكر انشالله خوشبخت باشيد

2738

الهی همه ی مادرشوهرانابود شن منم به خاطر این افریته الان با شوهرم قهرم و خونه ی بابامم😡

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂

شوهر منم اوایل ازدواجمون اینطور بود خودش تا می رسید خونه زنگ می زد از ریز و درشت کاراش و حرفهای بینمون کجا میخوایم بریم و.... همه چیز رو می گفت چند باری دعوامون شد دیگه زنگ زدنش رو کمتر کرد.     لازم به دکر است اون موقع ما موبایل نداشتیم. فقط میتونست از خونه زنگ بزنه😂😂😂😂😂😂

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

عقدید/؟

ما عقدیم یبار رفتیم دوساعت از شهرمون دور خواهرشوهر پبام باران کرد اونقدر پیام داد مادرشم یبار زنگید برگردید نامزدمم گف شب میمونیم تمام عوضش ابجیش گف صبح ۵بیایید منم گفتم مگه کله پزی میریم و یکم اخم کردم ۳ظهر برگشتیم . بهمون گفتن چه عجب اومدید گفتم نرفته بودیم خونه همسایه رفتیم مسافرت بهشون برخورد بعد بواسطه اون یه دعوای درپیتی انداختن منم چشمامو بستم دهنمو بازکردم هرچه بادا باد گفتم گ...و...ه میخوری امار میگیری و... چندروز قهرو منت کشی الان تا اینلحظه تا اینحظه فضولیش کم شده . 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

حساس نشو به مرور این کارش کمتر میشه.  یکم باید سنش بیشتر بشه و پخته تر بشه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
شوهر منم اوایل ازدواجمون اینطور بود خودش تا می رسید خونه زنگ می زد از ریز و درشت کاراش و حرفهای بینم ...

خوشبحالتون موبایل بانی دخالتاست😄😁

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خوشبحالتون موبایل بانی دخالتاست😄😁

اره ولله هر چی می کشیم از این موبایله 😂😂😂😂

اره ولله هر چی می کشیم از این موبایله 😂😂😂😂

😁😁😁😁ادم پشت کوهم بره پیداش میکنن به صحرا و بیابانم بره همچنین

2706