2737
2734
عنوان

دعوا با شوهرم لطفا كمك كنيد

439 بازدید | 43 پست

من نزديك دو سال هست كه عقد هستم مادرشوهرم يه زني هست كه فكر ميكنه بايد پسراش توي مشتش باشن و دائم باهاشون در ارتباط باشه مخصوصا با شوهر من كه نزديكش هست و تو يه شهر هستن يعني امار تك تك كاراي شوهر من رو داره ما هميشه پيشش هستيم ولي اگه نصف روز يا دو سه روز بخواييم بريم جايي اصلا نميذاره بهمون خوش بگذره سره يه ساعت مشخصي زنگ ميزنه به شرهرم كه كجايي و چيكار ميكني و كجا رفتي و كي ميايي؟ اصلا نميذاره ما يك روز كه پيشش نيست شوهر ارامش داشته باشيم شوهرمم عادت كرده ميگه اشكالي نداره كه فقط زنگ ميزنه حالمون رو بپرسه اخه اين چه حال پرسيدنيه كه زنگ ميزنه ببينه چيكار ميكنيم 

الانم ما دو روزه اومديم مسافرت هرشب زنگ ميزنه همين سوالارو ميپرسه و شوهرم بايد بهش بگه كجا رفتيم و كي برميگرديم و چيكار كرديم منم عصابم خرد ميشه از امار گرفتن هميشه هم كارش همينه به شوهرم گفتم چرا اينطوري ميكنه گفت اشكالي نداره كه دعوامون شد ديروز تاحالا قهريم واقعا خسته شدم از دست كاراي مادرش فقط اين كارش نيست كاراي ديگه هم ميكنه الان من چيكار كنم شما بهم بگين حوصله قهر و دعوا هم ندارم هميشه هم سر كاراي مامانش دعوا داريم بعضياشو قبول ميكنه كه اشتباهه بعضياشم نه ولي با اين رفتاراي مامانشم نميتونم راهنماييم كنين لطفا چيكار كنم به شوهرم چي بگم؟ 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دیگه بستگی به شوهر خودت داره.تا اون نخواد مادرش به کارش ادامه میده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
حالا چرا با شوهر بدبختت دعوا کردی ؟ چه کار کنه بیچاره ؟ نمی تونه که با مامانش دعوا کنه تازه دعوا هم ...

چيكار كنم هرچي بهش ميگم وقتي اين سوالارو ميپرسه جواب نده كه بفهمه فضولي نكنه بازم دست خودش نيست تعريف ميكنه اعصاب نذاشته برام مامانش بامن رقابت داره 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
منم پدرشوهرم خیلی فضول بود  الان بهتر شده خداروشکر چندبار پر شو چیدم 😉

چطوري ؟ به منم ياد بده خسته شدم بخدا

این دیگه بستگی به شوهر خودت داره.تا اون نخواد مادرش به کارش ادامه میده

شوهرمم هرچي كمش ميكنه اون بس نميكنه بازم ادامه ميده اصلا از رو نميره 

2738

به شوهرت بگو من اعصابم خورد ميشه اينجوري امار همه كاراتو ميدي مثل بچه ها خودت اگه ناراحت نميشي ازين برخورد مادرت برو ي گوشه اي جواب بده كه من انقدر حرص نخورم لاقل 

اينطوري به نظر من بعد ي مدت خودشم حس بدي ميگيره

میگی هر روز سر ساعت مشخص تماس میگیره.. من فکر کردم دائم زنگ میزنه.. به نظرم حساسیتت رو کم کن

حساسيت نيست بخدا اوايل حساس نبودم بعد ديدم هرشب سر ساعت هشت زنگ ميزنه كه فقط ببينه ما چيكار ميكنيم فقط كه اين كارو نميكنه مثلا شوهرم سر ساعت بايد تو خونه باشه اگه نه زنگ ميزنه يا اس ام اس ميده بهش كه مثلا ساعت ده شدا چرا نميايي

به شوهرت بگو من اعصابم خورد ميشه اينجوري امار همه كاراتو ميدي مثل بچه ها خودت اگه ناراحت نميشي ازين ...

ميترسم بدتر بشه قايمكي بره امار بده ولي بهش ميگم ببينم چي ميشه واقعا حالم داره بهم ميخوره از كاراي مامانش يا مثلا اوايل سر ساعت مشخص بايد شوهرم خونه ميرفت نميذاشت تو يه مهموني با شوهرم باهم باشيم مثلا ساعت ده كه ميشد اس ميداد به شوهرم كه ساعت ده شدا چرا نميايي

زمان باید بگذره چند بارم محترمانه بگو‌ زنگ زدنتون مزاحمته البته بازم گاهی میکنه فضولیشو😤

اخ كاش ميتونستم بهش بگم مزاحم نشو امار نگير حداقل 

حساسيت نيست بخدا اوايل حساس نبودم بعد ديدم هرشب سر ساعت هشت زنگ ميزنه كه فقط ببينه ما چيكار ميكنيم ف ...

عزیزم درکت میکنم چون خودمم تجربه اش کردم... درحالی که مامان من هیچ وقت اینطوری نبوده و من عادت نداشتم.. من کلا سکوت میکردم.. و اصلا حرفاشون واکنشی نشون نمیدادم .. کم کم با حضور بچه و مشغولیتهای بیشتر شوهرم تماسها کمتر شد

2706