2410
2553
موضوع سر اینه که کف خونه ما موزاییک سفید بارگه های صورتی رنگه که من دوست دارم فقط با چند تیکه فرش کوچیک وسط مبلا و زیر میز ناهار خوری و توی راهرو رو بپوشونیم ولی شوشو میگه کف خونه روکامل پالاز موکت کنیم از بهترین نوع موکت هزینشم مهم نیست و فقط یه تیکه فرش شگی وسط مبل و یه تیکه فرشم زیر میز ناهار خوری میندازیم و توی راهرو هم چیزی نمیخواد ولی من دوست ندارم موکت کنم آخه فکر میکنم موکت قدیمی شده ولی اون میگه واسه نی نی مون که چهار دستوپا میره اذیت نشه،میخواستم نظر خوش سلیقه های سایت رو هم بدونم مرسی
البته که سرامیک شیکتره
اما این ایده شما هم که دو تا فرش کوچیک بندازی خیلی بده برای اینکه شما بچه ای داری که 4 دست و پا میره و خیلی براش بده هم اذیت میشه هم خطرناکه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کف خونه ما هم سرامیک سفیده با رگه های صورتی.من یه فرش کوچیک وسط هال انداختم زیر میز مبل که توش رنگای صورتی هم داره.و یه قالیچه کوچیک واسه راهرو.پرده هام هم توش رنگ صورتی بکار رفته
2456
من الان موندم با مبلای کرم قهوه ای و پردهای کرم قهوه ای اگه نتونم شوشو رو راضی کنم چه رنگ موکتی بگیرم که با اینا ست بشه ،راستش در مورد بچه هم من که میگم خب اینم چند ماه بعد بلند میشه راه میافته اونموقع ماکه نمیتونیم دوباره دکوراسیون عوض کنیم
نینی فوقش چند ماه چهار دست و پا میره و بعدش تو میمونی یک خونه موکت شده که از مد افتاده.... خونه ما هم پارکته و نینیم 5 ماه چهار دست و پا رفت روش...الان هم که راه افتاده ..من تو این مدت جاهایی که معمولا میرفت رو پتو یا ملافه انداخته بودم... همه هم میدونن که خونه ادم بچه دار نمیشه همیشه شیک و مرتب باشه... مهمون که میامد برشون میداشاتم...
وای وای موکتو بی خیال شو که تمیز کردنش واقعا مکافاته. همیش ه پر از گرگ و مو می شه و کثیفه. برای توی اتاق خواب شاید خوب باشه اما جائی که دائم میرین و میاین اصلا.
اگرم می خوای بچه راحت باشه از این فرشهای نرم براش بنداز تو اتاق که راحتم قابل شستشو باشه. رو موکت بچه دائم بالا بیاره جیش کنه غذا بریزه... وایییییییی نمی شه شست هی. سخته
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2714
پس به نظرتون روی همون سیستمی که خودم میگم پافشاری کنم؟آخه کلی هم هزینه داره موکت کردن ولی شوهر من چون خونه پدریشون همیشه تماما فرش و موکت بوده از راه رفتن روی موزاییک بیزاره نمیدونم چطور راضیش کنم ؟
اصلا موکت کردن خونه رو تاریک میکنه در صورتی که موزیاییک روشن نور منعکس میکنه و خونه روشنتر به نظر میاد ولی متاسفانه کو گوش شنوا
2706