2726

کیا نتیجه دیدن 

سیکلاتون چن روزس 

چند پری میرید سونو 

من میحام بعد یه سال و خورده ای درمان و شروع کنم 

اگه این پری خانوم تشدیف فرما بشه ۸ روزه عقب انداختم اه 

مشکلیم ندارم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
من سه سال تنبلی داشتم و خیلی عقب مینداختم یکسال متفورمبن خوردم ی دوره هم لترزول بعد باردارشدم

متفورمین چیه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم منتظرم فعلا ببینم این ماه چطور میشه 

استفاده کردی این ماه

اگه میخوای خودسر انجام بدی روز سوم تا هفتم پری لتروزل بخوری شبی یه دونه فقط باید یادت نره چون قطش کنی خونریزی میکنی

بعدش دورهات چن روزه اس؟ دوهفته مونده به پری بعدی تخمک گذاریته مثلا من ۳۰ روزه ام ۱۶ پری تخمک گذاریمه روز ۱۳ و۱۵ سونو دادم اندازه فکلیکولام مشخص شد طبق اون دکتر hcg میده

من درحال اقدامم ماه پیش اینکارو کردم

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
سرخود اشکالی نداره؟

سرخود نخوری یه موقع داغون میشی

اگه میخوای خودسر انجام بدی روز سوم تا هفتم پری لتروزل بخوری شبی یه دونه فقط باید یادت نره چون قطش کن ...

ماه پیش نتیجه ندیدی بس؟

من سرخود میترسم 

نصف لتروزول خوردم یه بار کیست شد روز ۱۴ سیکلم 

سیکلامم نمیدونم چن روزس

این بار میخام زود برم روز ۱۲ پری ببینم خدا چی میخاد امیدوارم جواب ببینم

سرخود اشکالی نداره؟

تحت نظر پزشک باشی بهتره ولی فک نکنم مشکلی داشته باشه 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
ماه پیش نتیجه ندیدی بس؟ من سرخود میترسم  نصف لتروزول خوردم یه بار کیست شد روز ۱۴ سیکلم  ...

این دوره خوردم فعلا منتظر موعدمم توکل به خدا

بله لتروزول

ببخشید سوال میپرسم انقدر 

سیکلات چن روزس 

روز چندم رفتی سونو 

فولیکولات سایزشون چن بود 

هزینه امپول چقدره 

چن روز از امپول میگذره 

ببخشیدا😓

2706