2726
عنوان

شیشه شیر نوزاد !

82 بازدید | 6 پست

من تصمیم دارم شیر خودم بدم بهش !باید شیشه شیر بگیرم ؟؟چند سی سی بگیرم؟؟چه مارکی بهتره؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

نگیر استفاده نمیشه! 

بدی دیگه سینه تو نمیگیره، دکتر گفت حتی اگه شیر نداشتی با قطره چکون شیرخشک بده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
نگیر استفاده نمیشه!  بدی دیگه سینه تو نمیگیره، دکتر گفت حتی اگه شیر نداشتی با قطره چکون شیرخشک ...

واقعا !!پس کاش نگیرم اگه لازممم شد بعد بگیرم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه اول زایمان به خصوص اگه سزارین باشی شیر نداشته باشی، مجبور میشی شیرخشک بدی. شیشه شیری بخر که ضد نفخ باشه. دکتر براون و اونت مارک خوبیه اما گرون تره . چیکو هم بد نیست. باید بگی شیشه شیری میخوام که سرش شبیه سینه مادر باشه و معمولی نباشه. اوایل حدود ۳۰ تا ۶۰ سی سی شیر میخوره اما بزرگتر که بشه به ۲۴۰ سی سی هم میرسه، پس بهتره یه چیزی بگیری که خیلی کوچیک نباشه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2728
ممکنه اول زایمان به خصوص اگه سزارین باشی شیر نداشته باشی، مجبور میشی شیرخشک بدی. شیشه شیری بخر که ضد ...

ممنون عزیزم از راهنماییتون

واقعا !!پس کاش نگیرم اگه لازممم شد بعد بگیرم

یه قند داغ خوری پیرکس بگیر فعلا، کوچولو! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️