2733
2734

منظورم بدون کرم و لوازم ارایشی هست چون تو خونه که نمیشه دائم زد چیکار می کنین که خوشکلتر بشین جلو شوهرتون 

یا لااقل اگه از چیزی استفاده می کنین طبیعی به نظر بیاد انگار چهره اصلی خودتون هست چون بعضی از مردا از لوازم ارایشی نفرت دارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خودم یه رژ کالباسی میزنم با خط چشم قهوه ای تیره همین موهامم تا سر شونم هست و مشکی و وز نمی دونم چیکارش کنم نرم کننده هم میزنم یا شامپو زیتون خیلی فرقی نمی کنه شوهرم هم از ارایش بدش میاد از رنگ مو هم بدش میاد می خوام یه کاری کنم انگار هیچ کاری نکردم اما خوشکل بشم خط و رژ رو نمی فهمه اگه برای موهامم یه مدل خوب پیدا می کردم که بهم بیاد و یه روشی که ابریشمی بشه خیلی خوب می شد 

ماسک لب که بزاری تا چند روز رنگ لبت تغیر میکنه (طبیعی) بعدم همین ک موهات خوشکل باشه خودت تمیز و مرتب و خوشبو باشی لباست زنونه باشه(نه تیشرت شلوار😐) بنظر من کافیع

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

شبا رو صورتت گلاب اسپری کن و بخواب

بعضی شبا هم با پنبه اغشته به گلاب رو پوستتو تمیز کن پنبه رنگش تیره میشه

صبحش احساس سبکی رو صورتت داری و پوست رو شفاف میکنه

موهاتو شونه کن مردا از موی کثیف شلخته خوششون نمیاد براشینگ کنی که خیلی بهتره

لباسای نه خیلی باز نه خیلی پوشیده بپوش یه برق لب

صورت بی مو ابروهای تمیز

در کل مردا تمیز بودن خانومشون رو به هرچیزی ترجیح میدن دندونا مو بدن همه چی

پوستم خوبه کرم مرطوب کننده میزنم

ابروهامو و چشمامو با سرمه دست‌ساز خودم خوشگل می‌کنم

به لبام هم بالم لب میزنم

مژه‌هامو فر می‌کنم

عطر میزنم

لباسای متنوع می‌پوشم با مدل موهایی که بهم میاد

ناخن‌هامم اغلب مرتبه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
مدل موی جدید یاد بگیر درست کن لباسای خوب بپوش

دقیقا تو مدل مو موندم و لباس خواهر لباس خوب یعنی چه مدلی ؟ دامن تا زانو می پوشم یا ساپورت قرمز با یه تونیک حلقه ای یا تاپ شلوارک همین دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه 

2706