2733
2739

خانما من میخام حسابداری بخونم چون خیلی دراینده ب شغل نیاز دارم ولی میترسم

موندم بین روانشناسی و علوم تربیتی و حسابداری کدومو برم ؟؟

الن شاغلید ؟؟ حقوقتون ؟؟ کسیو میشناسید که حسابداری خونده باشه الن شغلش چیه؟؟

🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حسابداری رو مستقیما نمیتونی بری كاركنی چون مسءولیت میخواد .اكثرا سابقه كاری میخوان من حسابداری خوندم اما دوس دارم لیسانسمو بگیرم برم تو بانك انشالله. از حسابداری كردن تو شركتا و اداره ها خوشم نمیاد یه سری چیزا هست كه من نمیتونم انجام بدم. مثلا دست بردن تو حسابا برا مالیات كمتر و كارای دیگه كه بعد از دانشگاه فهمیدم. وگرنه میرفتم روانشناسی چون خیلی اونم دوس دارم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
حسابداری رو مستقیما نمیتونی بری كاركنی چون مسءولیت میخواد .اكثرا سابقه كاری میخوان من حسابداری خوندم ...

حالا همه جا که اینطوری نیست

مثلا شرکت ما وارداتیه اما یه دفتره ایم همه چیمون قانونیه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

من دوستمم حسابداریه اون خیلی زرنگ بود.كاراموزیه دانشگاهمونو رفت فروشگاه فرهنگیان شهرمون اونجا مشغول شد. دیگه موند همونجا هم كاراموزی كرد هم سركار میرفت هم یه جور سابقه كار واسه كار بعدیش شد. خیلی خوب شد براش.الانم تو شكرت فرش تو امور مالی هست حسابداری و اینا. حقوقشم دیگه صد در صد بالای دو تومنه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2738