2726

یکی از دوستام خیلی خوشگله که عجیب هم نیست چون پدر و مادرش هم خیلی زیبان تو شهر خودشون زیبایی شون شهره بوده اما پدرش آدم بی خیالی بوده که دنبال دختر بازی حتی همجنس بازی میره و معتاد میشه الان مادرش خرج زندگی رو میده تو مکانی مردونه کار میکنه دوتا برادرهاش هم خیلی بیخیال اند دعوایی یا زندان خواهرش خیلی خوشگله اما به خاطر شرایط سخت حاملگی مادرش مشکل جسمی داره و خود دوستم دوبار ازدواج کرده که از اونام سودی نبرده معتاد و خودفروش از آب در اومدن و الان خرج خانوادش رو میده

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زندگی خالم.

شوهر و تک پسرشو ظرف 2 سال تو تصادف از دست داد الانم تنهاست😥 پسرش تازه عقد کرده بود

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

به نظرم زندگی خودم از همه بدتر بوده

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

دردناک ترین زندگی که تو اطرافم دیدم

یه خانم جوونی که شوهر سابقش با ترفند بهش نزدیک میشه

و اخر میکشتش

حدود شش ماه پیش هنوز بهش فکر میکنم بهم میریزم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
زندگی خالم. شوهر و تک پسرشو ظرف 2 سال تو تصادف از دست داد الانم تنهاست😥 پسرش تازه عقد کرده بود

وای چقد سخت الان چیکار میکنه

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
وای چقد سخت الان چیکار میکنه

هیچی فقط تو خونست.هر چی التماسش میکنیم باهامون نمیاد جایی.خیلی بهش سخت میگذره براش دعا کنید

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706