2726
عنوان

بچها تو رو خدا بیایدمخصوصا باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 23 پست
میترسم سقط داشتم قبلن الان چن روز حالت تهوح خفیف داشتم الان ندارم میترسم

نه بابا به این چیزا فکر نکن توروخدا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اخه الان هشت هفته و ۱ روزنه الان باید شروع شه من ندارم اون چن روز بود میترسم

من بعدش دیگه تا الان که ۱۷ هفتمه حالت تهوع نداشتم هر بارداری منحصر به خودشه نگران نباش اولش بدن تا هورموناش به تعادل برسه کلی تغییر میکنه دکترم گفته بود هر  روز بارداری یه شکله و دقیقا درست میگفت .استرس از همه بدتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه الانا وقت غربالگری یک باید باشی انشالله میری نی نی رو هم سالم میبینی و خیالت راحت میشه

هفته پیش رفتم شکرخدا همچی خوب بود😍

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2728
هفته پیش رفتم شکرخدا همچی خوب بود😍

پس نگران نباش این طبیعیه مخصوصا ای وی افی ها که از زمان لقاح و انتقال و اینل مطلعن منتظرن هر روز یه علایم ببینن تا خیالشون راحت شه ولی درسته همه چی 

[QUOTE=104904383]میترسم میفهمی [/QUOTE]

عزيزم اينكه تهوعت قطع شده كه ترس نداره

تازه بايد خوشحالم باشي كه اذيت نيستي...خيليا اصلا تهوعي ندارن كل نه ماه رو.خيلي هام كل نه ماهو تهوع دارن.بعضياهم گاهي دارن گاهي ندارن.سعي كن استرس نداشته باشي كه ازهمه چيز بدتره.....

ببين توي بارداري فقط خونريزي خطرناكه همين....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
پس نگران نباش این طبیعیه مخصوصا ای وی افی ها که از زمان لقاح و انتقال و اینل مطلعن منتظرن هر روز یه ...

عزیزم فکر کنم شما اشتباه گرفتید

من نگران نیستم چون به خدا توکل کردم و به خودش سپردم 

خودش بهم داده خودشم ازش مواظبت میکنه قطعا

میگم که کم و زیاد میشه اما از بین نمیره 

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

من تو ٩ هفته يه روز از خواب پاشدم حس كردم همه علائمام رفته درد سينه م از بين رفت كلا مثه قبل حاملگيم شدم خيلي ترسيدم سريع رفتم سونو گفت همه چي خوبه و ني ني ضربان قلب و تحركش خوبه. الانم تو هفته ١٥ هستم از صبح پا شدم حس ميكنم شكمم رفته تو هيچ علائمي ندارم باز استرس گرفتم قبلا يه سقط داشتم همش اون ترس تو دلم مونده😞😞