2703
2553
عنوان

از لج شوهرم کارت بانکیمو خالی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 51 پست
اخه میخواستم ی تابلوهم بخرم مامانم میکه بده ساعت بعد واسه تابلوپول جمع کن😕

آره اگه ساعته خیلی شیکه بهتر به خونه زیبایی میده 

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تصمیم گرفتم پس انداز نکنم تا بخواد از اون طرف خرج اونا کنه و بعدم تهش منو بزاره بده و اونا رو ترجیح بده،الان ۹ ماهه یه بازار با من نرفته،فقط میخواد بره خونه مامانش، بعدم من هیچی ندارم مثل گداهام بااینکه کارمندم و کل هفته کار میکنم

خب پول خودمه،میدونم بفهمه میشوره ولی حقشه

از این به بعد همینه اگرم خواست کوچیکترین حرفی بزنه دست پیشو میگیری و تمام

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2720
منم تصمیم گرفتم پس انداز نکنم تا بخواد از اون طرف خرج اونا کنه و بعدم تهش منو بزاره بده و اونا رو تر ...

برا خودت لباس بخر به خودت برس تو نخوری یکی دیگه میخوره ولی همیشه پس انداز مخفی هم داشته باش

تازه وقتا که نیست من همش خونه مامانم اینام،ولی فکر میکنه وضیفشونه،اگه بفهمه یه هزاری برای اونا خرج کردم خودشو میکشه،در حالیکه دائم برای خواهر زاده هاش خرج میکنه

از این به بعد همینه اگرم خواست کوچیکترین حرفی بزنه دست پیشو میگیری و تمام

آره میخوام بگم عزیزم تو دوست داری بدی دائم مهمونی نمیشه من بد تیپ باشم برای تو زشت میشه،منم مثل خواهرش با زبون خرش کنم

برا خودت لباس بخر به خودت برس تو نخوری یکی دیگه میخوره ولی همیشه پس انداز مخفی هم داشته باش

دقیقا همینه ،من احمق قبلا بیشتر برای اون خرید میکردم حالا برام شاخ شده که خیلی خوش تیپه و..

2714

من خودمم یکم خنگم،وقتی آشتی میکنه یادم میره چه کارایی میکنه و باز هی ملاحظه میکنم،ولی واقعا اینبار فهمیدم اشتباه محضه، دیگه برای خودم خرج میکنم یا پس انداز میکنم و بهش نمیگم

من خودمم یکم خنگم،وقتی آشتی میکنه یادم میره چه کارایی میکنه و باز هی ملاحظه میکنم،ولی واقعا اینبار ف ...

فقط باعصبانیت باهاش حرف نزن یواش یواش با حرف خنگش کن بازبون پیش برو حداقل نصفه حقوقتم طلایی چیزی بگیر بذار صندوق امانات بانک یا یه جا که همسرت نفهمه 

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
2706