1464
1411
عنوان

از لج شوهرم کارت بانکیمو خالی کردم

592 بازدید | 51 پست

سلام دوستان،من کارمندم، همیشه سعی میکنم کم خرج کنم و پولامو پس انداز کنم تا بتونیم پیشرفت کنیم،با همین کارم تونستیم اول زندگی بدون کمک بقیه خونه بخریم،شوهرم هم خیلی راضیه ولی از طرفی همش دلش میخواد بره مهمونی و گردش،زنهای خانوادش هم خیلی اهل خرید و تیپ زدن هستن،از اونا خوشش نمیاد ولی از طرفی میخواد خوشتیپ هم باشم و همش باهاشون رفت و آمد کنیم

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

قناعت هم حد و اندازه داره ولخرجی هم همینطور

تعادل خواهرم

از لج کاری نکن از عقل کار کن و عقل میگه ادم باید هم پس انداز کنه هم به خودش برسه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
8

از طرفی از اول ازدواج به خاطر اینکه خواهراش نذاشتن باباش بهش سرمایه کار بده مجبور شد بره شهر دیگه کار کنه و ماهی یه هفته میاد خونه و از هم دوریم،اینبار که اومد مرخصی چون قرار بود خانواده من مهمون کنیم نتونست دو سه روز بره خونه مامانش(محل زندگی مارو خانواده همسرم دو شهر مختلفه)،برای همین بدخلقی کرد و آخرم قهر کرد و مهمونی کنسل شد،اونم رفت خونه مامانش و الان ۴_۵ روز مرخصیش اونجاس

1418

واقعا پررو شده،هم عاشق تیپ و قیافه اونا و خوش گذرانی هم میخواد قانع باشم

منم پولی که قرار بود پس انداز کنم رفتم لباس و پارچه خریدم،برای مامان و بابام کادو خریدم،وقت میکروبلدینگ گرفتم و...

اگه پول خودت بوده که اختیارشو داری عزیزم

عزیزم منکه میگم ت زندگی من نداریم دیگه همه چی با همه😄

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ت بدون من مرا کم داری من بدون تو جهانم خالیست      
1450