2733
2734
عنوان

نذری گدایی

795 بازدید | 43 پست

امروز،یه خانم مسن که از لحاظ پوشش عادی و حتی خوب هم بود، اومد در خونمون گفت چیزی داری بهم بدی..

منم تعجب کردم

گفت نذر دارم.. روغنی چیزی،نداری گفتم نه

گفت پول چی

گفتم نه

گفتم نذرتون چیه؟؟ گفت پسرم مریض بوده نذر کردم خوب شد برم در هفتا خونه گدایی😨😨😨😱😱😱😥😥😥😥😥😥

شاخ در آوردم... با خودم گفتم آدم از خودش یه چیزی نذر میکنه.. در حد توانش

به یکی کمک کنه نه اینکه بره از بقیه کمک جمع کنه

..

مگه میشه مگه داریم😕😕😕

شما شنیدین یا دیدین همچین چیزی؟؟

من فک میکنم از خودش در آورده...

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

چیزی رو که جمع میکنن خیرات کنن اینجوری من دیدم

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم نذره دیگه😂

بسم الله دیگه داریم به ظهور امام زمان نزدیک میشیم

تو فکرنباش

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2731

شاید الکی گفته دلت بسوزه کمک کنی مگه میشه گدایی نذر باشه اینکه خودش گناهه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بله منم دیدم کارهای من در آوردی😡

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

چیزایی اینجا شنیدم که تو عمرم نشنیده بودم!😐

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
 چیزی رو که جمع میکنن خیرات کنن اینجوری من دیدم

خب همونم اشتباهه.. مگه آدم خودش بخواد نمیتونه بره خیرات کنه که یکی دیگه بیاد نذر کنه که از بقیه جمع کنه بره خیرات کنه😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

اولاکاش یه چیزی میدادی دوما چندوقت پیش یه خانم سن بالایی اومددرخونمون گفت خواب دیدم میادخونمون منم درتوانم بهش چیزی میدم فرداش اومدخونمون من یدونه مرغ وپنج کیلوبرنج بهش دادم

2706