2733
2734

از چ مارکی استفاده میکنید و آیا راضی هستین من صورتم مختلط هست و یکمم جوش دار چه ژلی بخرم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از صابون استفاده میکنم پنج شش ماه صابون بچه فیروز استفاده کردم ولی تغذیه م باعث شد جوش بزنم الان صابون آنتی باکتریال و آنتی آکنه استفاده میکنم

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

سینره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

این ها برای شستشوی پوست مختلط و چرب و جوشدار مناسبه

ژل شستشوی صورت بایودرما مدل sebium

فوم شستشوی صورت یونی لد مخصوص پوست مختلط

ژل شستشوی صورت ایوروشه 

و....

البته بستگی به پوستت داره

من پوستم مختلط رو به چربه

مثلا الان همینجا خیلیها گفتن سینره. ولی من اصلا از سینره خوشم نمیاد چون باهاش جوش زدم و پوستمم خیلی بعدش احساس کشیدگی داشت و اذیت شدم

ولی در عوض فوم یونی لد خیلی به پوستم ساخته و باعث آرامش التهابات پوستم شد.