2733
2734
عنوان

همیشه فکر میکنم احمقم

147 بازدید | 17 پست

تو این ۱۰سال نتونستم دروغای شوهرمو رو کنم 

خودش تو بحثامون بهم گفته پیچوندنت خیلی راحته 

شما چطوری میفهمین دروغ میگن 

من خیلی ساده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دروغارو زود میفهمم هم خوبه هم بد ..

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

من از چشماش میفهمم داره دروغ میگه.

تازگیا هم اگه بخواد دروغ بگه تو چشمام نگاه نمیکنه که لو نره ولی بدتره 😂😂

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
چجوری میتونی مثال بزنی منم یاد بگیرم  شاید باورت نشه سی سالمه تا حالا نتونستم دروغ کسی رو بفهم ...

والا یه حسی درونم بیدارم میکنه از جایی یاد نگرفتم که بتونم یاد بدم 

ولی مثلن شوهرم منو نبرده بود ارایشگاه بعد خودش رفته بود گفتم رفتی ارایشگاه گفت نه گفتم این مدل مو از دست تو برنمیاد درست کنی میدونم رفتی چهرشون باحالت معمولی فرق میکنه گفت اره رفتم 

یبار دعوا کردیم خواهرش فهمیده بود بعد به من یهویی پیام داده بود بعدا گفتم خواهرت از دعوامون خبر داره گفت نه گفتم اون یهویی بهم پیام نمیده مطمعنم خبر داشت گفت اره

یبار گفت تصادف کردم کل پولامو دادم ب جریمه من فهمیدم دروغ میگه مطمعنم گفتم ولی اینو قبول نکرد ولی مطمعنم دروغ گفته 😂😂

شوهرم خیلی دروغگوهس 😂😂😭😭

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
ماریا قناد جونم چجوری  هر کاری میکنم نمیتونم میتونی مثال بزنی چجوری

فدات عشقم. 

ببین دروغ گو کم حافظه ست. حرفاش یادت بمونه دوباره ازش سوال کن. 

تو اطرافیانش مثل دوستاش خواهرش برادرش با یکی صمیمی شو امارش و بگیر 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
فدات عشقم.  ببین دروغ گو کم حافظه ست. حرفاش یادت بمونه دوباره ازش سوال کن.  تو اطرافیانش ...

حقیقتش میترسم خوشش نیاد داستان شه 

خودش ادعا داره که دروغ نمیگه بهم دیگه نمیدونم☹️☹️

حقیقتش میترسم خوشش نیاد داستان شه  خودش ادعا داره که دروغ نمیگه بهم دیگه نمیدونم☹️☹️

پس دیگه ولش کن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
من از چشماش میفهمم داره دروغ میگه. تازگیا هم اگه بخواد دروغ بگه تو چشمام نگاه نمیکنه که لو نره ولی ...

خودش خیلی به چشمای من دقت میکنه 

میفهمم 

اخه وقتی شک میکنم دروغ گفته چون مدرکی ندارم دعوا درست میکنه روزگارمو سیاه میکنه

2706