2737
2734

یکی از دوستام یعنی دوست که نمیشه گفت یکی از همکلاسیام خیلیییی خیلییی مغرور و حسود بود درسش هم متوسط بود من از اون بهتر بودم و همیشه تو آزمونای قلمچی بهتر میشدم حالا امسال یه آزمون داشتیم (‌ اسم ازمون نمیتونم بگم ممکنه شناسایی شم )  که خیلیییی خیلیییی مهم بود و واسه همه اهمیت داشت اول سال که رفتیم مدرسه معلما از درس های پارسال امتحان میگرفتن یه امتحانی که داشتیم اون ٢٠ شد من ١٩ ولی خب نمیدونم چرا با اینکه اون بیشتر شد همش تیکه میپروند به من کلا با من لج بود همیشه... بهم گفت تو که همش داشتی از رو دست مهسا (‌مستعار)‌ مینوشتی هیچیش خودت ننوشتی در صورتی که اصلا اینطوری نبود خلاصههه من خیلی میخوندم یه روز بهم گفت تو چطو انقد میخونی بعد خنگ خنگ هم هستی ( به طوری کلی من خیلی از اون بهتر بودم )   بعد یادم نیست دقیق چی گفتم ولی فک کنم گفتم از تو که بهترم کلا نسبت به من خیلییییی حسادت داشت منم خیلی از این حرفاش ناراحت میشدم با خودم میگفتم ان شاالله خدا از جونش در بیاره ... یکی از بچه ها بود خیلی کتاب کمک درسی داشت یعنی تقریبا از هر درسی ٧ ٨ تا کتاب داشت بعد میگفت فلانی با اینکه خیلی کتاب داره خیلی خرفته یا مثلا سر یه کلاسی بودیم معلم هرچی سوال میپرسید جواب میداد من یجوری هستم که مثلا سر کلاس حوصله جواب دادن و این چیزا ندارم فقط تو امتحان تمام حواسمو میذارم رو برگه بعد من جواب نمیدادم یجوری با تمسخر نگاه من میکرد که نگو ......

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد امسال که اون ازمونه رو داشتیم من و اون دختره که میگفت خرفته قبول شدیم ولی خودش نه و من نفر ٥ شدم دیروز هم دیدمش اصلاااا نگاه من نمیکرد ولی بازم اون غرورش رو داشت

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
2738

بعدش...

منم تو دوران مدرسه مث اینا زیاد داشتم/:

من همچین بچه خرخونی نبودم البته...

یکمی هوش و استعداد داشتم...گشادم بودم ی جورایی خخ همش داستان مینوشتم واس خودم

یادت میاد با افتابه اب میخوردی؟با اب معدنی اشنات کردم؟/:

بعد از بچه ها شنیدم یکی گفته که نه پارتی بازی شده تو این آزمون در صورتی که کلا دور تا دور مون مراقب بود مطمعاهستم خودش اینو گفته و حسودیش میشه که من قبول شدم و خودش قبول نشده بعد به صمیمی ترین دوستش گفتم که ان شاالله خدا از جون هر کی که اینو گفته در بیار گفتم بدبخت حسود 

😐😐😐😐

??

2706