2726

آره. یکیشو دیدم خیلی لوتی بود ولی مجرد نبود

یکیشم دیدم به نظر متین میاد ولی باطنش رو الله اعلم 

البته اینم باید گفت که نمیشه همشون رو به یه چشم دید 

کاربر قدیمی و آقا هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی چنین چیزی گفته آخه ...از کی تاحالا پرقدرت حرف زدن و کار تو محیط سخت شده رفتار مردونه عزیزم ..متاسفانه فرهنگ عقب مانده ای داریم که وقتی زن ها پیشرفت کنن و وارد کارهای این چنینی بشن میشه رفتار مردانه ..انگار زن ها فقط گل و پروانه باید باشه رفتارشون ...اگر مردی چنین تصوری داره همون بهتر نیاد سمت هیچ خانمی بلاخص وکیل .. 

نه الان نگاه ها بهتر شده كلي وكيل زن تو دادگاه ها هست بد به دلت راه نده

بله الان وکلای خانوم زیاد شدن اما تو استادای خود من که همشون مجردن! 

با وجود موقعیت اجتماعی عالی،درآمد خیلی خوب!بالاخره هر کار و شغلی یک تاثیری تو روحیه افراد داره من آزمون وکالت دارم و میدونم قبول میشم اما از بابت این مسائل حاشیه ای و مخصوصا مسئله ازدواج به شدت نگرانم تا حدی ک یک ماه درسو گذاشتم کنار! 

معمولا وکیلای زن با وکیلای مرد دیدم ازدواج کردن. مگه قراره با یه کارگر ازدواج کنن که نگاه قالتاقانه ...

شوهر وکیل ک اصلاااااا خوب نیییس 😂😂 هیچ وقت آرامش ندارن.. 

کی چنین چیزی گفته آخه ...از کی تاحالا پرقدرت حرف زدن و کار تو محیط سخت شده رفتار مردونه عزیزم ..متاس ...

خیلیا متاسفانه این دیدگاهو دارن چون طبع مردانه دوست داره زن ظرافتاشو حفظ کنه..! و خب یک وکیل زن موفق به چنین موردی نمیرسه و شغلش خواه نا خواه اثر خودشو میزاره مگه کارشو محدود و کم کنه و ب جای پول به پرستیژ شغل وکالت بسنده کنه

2706