1421
1389
عنوان

چقد به خودتون میرسین؟؟ از همه لحاظ

665 بازدید | 41 پست

وقتی میرید مهمونی یا بیرون چقد به خودتون میرسید .ارایش ولباس ...چادری هیتید یا مانتو ...

من 25سالمه احساس میکنم پیر شدم به خودم نمیرسم زیاد 😥

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسرمه 💙

ماسك صورت ميزارم ماسك مو وسرم مو بعد حمام

هفته اي ٢بار ماسك ذغال فعال وبعد هر حمام ماسك شير

كرم كيو تن ميزنم 

موقع مهموني آرايش ميكنم 

بيشتر خرجي ماهانمم صرف لباس ولوازم آرايش ومراقبتي پوست ومو ميشه😬

❤️❤️❤️ششمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436

چادر نمیپوشم ولی ارایشم نمیکنم ی ضد آفتاب میزنم ی رژ وسلام

حالَم خُلاصِع شُد با یِع لَبخَندِع فِیک..🙃🙃😥🙁😔🙃🙃🙃🙃   ‏بعضی شبا تاریک ترن،بعضی غما غم تر!🙁 برا حاجتم ی صلوات بفرسین خیلی ممنونم ازتون
1432

چادری هستم ولی شیک و به روز لباس میپوشم روسری یا شالمو خوشگل میبندم با چادر مدل صدفی.هر جا هم برم چه سرکوچه چه عروسی فقط یه ضدآفتاب و مداد چشم دارم گاهی هم سایه ابرو

لطفا برای سلامتی و فرج امام عصر عج یه صلوات بفرستین🌼
1390

من مانتویی هستم بیرون آرایش دارم ملایم تو خونه هم دارم معمولا ولی کرم پود اینا نه در حد ریمل و رژ. لباس قبلا خیییییییلللللللی میخریدم الان شرایطمون نرمال نیست خیلی کم شده

منم اصلا به خودم نمیرسم گاهی همون ی ضدآفتاب ساده هم نمیزنم نه هیچ ماسکی‌ نه هیچ آرایشی. لباس هم که نگم برات پول ندارم بخرم داریم خونه میسازیم کف گیرمون‌ ته دیگ رو هم سوراخ کرده

دخترم تو در تمام زبان های دنیا ترجمه ی لبخندی ، هر کجای جهان که تورا بخوانند ، گل از گلشان می شکفد   

من مانتویی ام و خوره ست دارم 

کیغ و کفشم ست نباشه قدم از قدم برنمیدارم 😆😆😆

و اینکه کفش پاشنه بلند و همیشه با روسری میپوشم و کفش اسپرت و یا پاشنه تخت و با شال 😐

گاهی وقتا لازمه دستتو بزاری رو قلبت و بگی : میدونم سخته، ولی طاقت بیار
1339