2737
2734
عنوان

بچه های کنکوری و دانشجو ها کمک

136 بازدید | 26 پست

بچه ها من سال نود کنکور دادم روزانه درس خوندم .ارشدم روزانه قبول شدم .میتونم باز کنکور بدم؟!؟! اگر روزانه قبول بشم میذارن بخونم یا باید پول بدم ؟ نظام قدیم خوبه شرکت کنم یا جدید؟؟

از نظر من جدید شرکت کن نه بابا چرا پول بدی روزانه قبول شی میری دیگ منم امسال میرم دانشگاه😍

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمعنی؟؟؟

بله عزیزم اگر دوره روزانه کارشناسی گذروندی قبلا، حالا بخوای دوباره کارشناسی بخونی باید پول بدی چون هر کسی یکبار مجاز هستش تو هر مقطع تحصیلی تو دانشگاه از مزایای رایگان استفاده کنه. 

مطمعنی؟؟ مبارکه عزیزم

واقعیتش مطمئن نیستم ولی خب روزانه قبول شی رایگانه دیگ حالا چی میخوای بخونی

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
2738
بله عزیزم اگر دوره روزانه کارشناسی گذروندی قبلا، حالا بخوای دوباره کارشناسی بخونی باید پول بدی چون ه ...

ولی استاد من ترم ۷ انصراف داد دوباره کنکور داد الان رایگان داره دانشگاه تهران درس میخونه

عرضی نیست...
عزیزم چون باهوشی قبول میشی راحت.. دانشگاه ع پزشکی روزانه خوندی؟

فدات شم .برا قبول شدنش مشکلی ندارم میخونم بالاخره کار نشد نداره قضیه مالیش مهم برام چون پول نداریم باید بفهمم رایگانه یا هزینه میگیرن

ولی استاد من ترم ۷ انصراف داد دوباره کنکور داد الان رایگان داره دانشگاه تهران درس میخونه

بله ایشون انصراف دادن و وقتی انصراف میدی باید کل ترمهایی که گذروندی شهریشو پرداخت کنی تا اجازه انصراف بدن و دوباره میتونی کنکور بدی و از مزیت رایگان بودن دوره روزانه استفاده کنی. اما اگر لیسانس گرفته باشی نمیشه

2706