2726

سلام.

بچه های شما از چه سنی رفتن گفتار درمانی.

مؤثر بود برای حرف زدنشون؟

پسر من 18 ماهشه و هنوز حرف نمی زنه.

بهم گفتن اگه تا دو سالگی حرف نزد ببرمش گفتار درمانی. من نگرانم مبادا دیر بشه.

یعنی در حد مامان و بابا و کلمه هم نمیگه؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترداییم ۴سال و خورده ای

هنوز یککلمه هم حرف نمیزنه

گفتار درمانی هم خیلی وقته میبرنش

تاثیر نداشته روش

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2728
میگه ماما بابا دده ببه اما گاهی و فقط توی بازی. کسی یا چیزی رو صدا نمی زنه. هر چی بگم تکرار کنه فق ...

پس حرف میزنه

نگران نباش

خودت زیاد باهاش حرف بزن. لازم نیس بگی تکرار کنه. خودت حرف بزن.همین ک فقط بشنوه کافیه. در اصطلاح میگن تحریک شنیداری محیط زیاد باشه.

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
میگه ماما بابا دده ببه اما گاهی و فقط توی بازی. کسی یا چیزی رو صدا نمی زنه. هر چی بگم تکرار کنه فق ...

بچه جاری من دو سالشه در همین حد حرف میزنه.اصلا هم نگران نیست.بعضی از بچه ها دیر ب حرف میان.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
پس حرف میزنه نگران نباش خودت زیاد باهاش حرف بزن. لازم نیس بگی تکرار کنه. خودت حرف بزن.همین ک فقط ب ...

خودم خیلی حرف میزنم.

نه بابا چه حرفی...

هیچی نمیگه. چی بشه یه بار بگه بابا یا ماما.

بچه منم حرف نمی زد الان ۳/۵ سالشه و از اول سال که مهد میره شروع کرده به حرف زدن هنوزم کامل حرف نمی ز ...

منم میخام ببرمش کارگاه مادر و کودک. منتظرم این هفته واکسن بزنم بعد ببرمش.

شما گفتار درمانی نبردی؟

آخه یه دکتر گفت الان باید بین ده تا بیست کلمه واضح بگه. دو سالگی باید جمله بگه...

دکتر بی سواد بوده 

پسرها دیرتر صحبت میکنند 

شما براش کتاب  داستان زیاد بخون باهاش زیاد بازی کن و حرف بزن 

به موقع برات مثل بلبل حرف میزنه ان شاءالله 😀

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!