2726

😯😯😯😯

من رفتم هایپر‌ استار تهران‌ واس پسرم لوازم تحریر‌ گرفتم‌ دفترای سیمی‌ کوچیک‌ ۶۰ برگ دونه ای ۱۵و نیم‌ 

سایز بزرگش‌ دونه ای ۳۰

اون وقت دیروز پسرم رو بردم دکتر جلوی پاساژ کل لوازم تحریر حراج‌ کرده بودن دفتر سیمی هاش دونه ای ۵ تومن بود😭😭 بزرگ هاش دونه ای ۱۰ تومن😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دفتر سیمی۱۰۰برگ جلد خشک گرفتم دونه۸و نیم

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
شما میدونی از کجا میشه دفتر ارزون خرید

من که خودم از فروشگاه‌ گرفتم رفت تو پاچم‌ خیلی گرون گرفتم‌ یه دونه تراش براش گرفتم ۳۰ تومن ‌

ولی اشتباه‌ من رو نکن‌ بعدازظهر ها یا شب ها کنار پیاده رو ها الان میارن از اونجا بگیر ‌ چ دفتر های خوبی داشت به خدا دونه ای. ۵ تومن

چطوری این جوری شده؟

یعنی چی؟نفهمیدم منظورتو😐

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
این قیمتا خیلیه برا یه دفتر. پس چطور بچه ها بخوان تا چند سال تحصیل کنن. خانواده ها از کجا پول میارن

دیگه میبینن مردم مجبورن بخرن و بچه ها از خرید نمیگذرن 

اینام سواستفاده میکنن

دیگه میبینن مردم مجبورن بخرن و بچه ها از خرید نمیگذرن  اینام سواستفاده میکنن

زمان کودکی ما با اینکه اون زمان هم یادمه خانوادم در مضیغه بودن اما اول پاییز یه کارتون دفتر بابام میخرید . الان من فقط میتونم چهار پنج تا دفتر بخرم برا بچم

زمان کودکی ما با اینکه اون زمان هم یادمه خانوادم در مضیغه بودن اما اول پاییز یه کارتون دفتر بابام می ...

آره واقعا

چند روز پیش با دخترخالم رفتم لوازم بگیره

۴تادفتر..۳تا خودکار..یه دفترچه یادداشت‌..یه ماژیک وایت برد و نشان..یه لاک غلط گیر..یه مداد نکی..یه خطکش

گرفت

شد ۱۵۰تومن😑