2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان بقیه الله

672 بازدید | 20 پست

سلام خانوما..   

کسی تجربه زایمان تو بیمارستان بقیه الله تهران رو داره؟ راضی بودین از محیطش؟ چه پزشکی بهتره برای زایمان تو این بیمارستان؟ 

در انتظار رویت ماییم و امیدواری   

من یه چیزی شنیدم خدا کنه واقعیت نداشته باشه واتاقه درد و زایمانش خصوصی نیست و اگه اونروز ۳ تا زایمان طبیعی داشته باشن همه پیشه همن😰😰😰😰😰😰😰

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه چیزی شنیدم خدا کنه واقعیت نداشته باشه واتاقه درد و زایمانش خصوصی نیست و اگه اونروز ۳ تا زایمان ...

وااای راس میگی؟! خیلی بده که اینجوری؟ 

من آخه خیلی تعریفشو شنیدم میگفتن خیلی رسیدگی میکنن و تمیزه. 

2728
وااای راس میگی؟! خیلی بده که اینجوری؟  من آخه خیلی تعریفشو شنیدم میگفتن خیلی رسیدگی میکنن و تم ...

واقعا نمی دونم چقدر درسته ولی اگه اینجور باشه واقعا فاجعس

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
وااای راس میگی؟! خیلی بده که اینجوری؟  من آخه خیلی تعریفشو شنیدم میگفتن خیلی رسیدگی میکنن و تم ...

اگه شرایط تغییر بیمارستان داری عوض کن

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
من اونجا زایمان نکردم ولی دکترم اونجا هم بود ،خیلی راضی بودم از دکترم،دکتر طلا چیان نمیدونم الانم هس ...

دکتر یه تعداد داره ولی واقعا نمیدونم پیش کدوم نوبت بگیرم. چون مسیرمون دوره تغریبا و دکتر محل خودمون که تو این 5 ماه راضی نبودم. حداقل دکتر اونجا میخوام خوب و با حوصله باشه. 

2738
اگه شرایط تغییر بیمارستان داری عوض کن

هنوز نرفتم داشتم تحقیق میکردم کجا بهتره. آخه میخواستم دفترچه نیروهای مسلح  قبول کنه. 

هنوز نرفتم داشتم تحقیق میکردم کجا بهتره. آخه میخواستم دفترچه نیروهای مسلح  قبول کنه.

اکثر دکترای اونجا بیمارستان خاتم هم هستن

بازم خاتم خیلی بهتره

حالا ک تو مرحله تحقیق هستی دور بقیه الله رو خط بکش

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
2706