2726

خودتون یا کسی اطرافتون بوده با داشتن نوزاد منطورم بچه ی تازه ب دنیا اومده تا نهایت ۶ماه درس خونده باشه یا شاعل بوده باشه؟واقعا میشه؟خیلی ذهنم درگیره😿

من شاغل بودم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

دوست من  

البته بانک کار می کرد تا ۶ ماه مرخصی زایمان داشت بعدشم تا دو سالگی میزاشتش پیش مادر خودش

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شاغل بودم اره میشه البته کمک داشته باشی یا مهد خیلی خوب باشه که زیر شش ماه هم قبول کنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
چجور میرسوندی؟اذیت نبود

از ۲ ماهگیش رفتم ظهرا میومدم خونه شیرش می‌دادم تا ۱ سالگی و دوباره می‌رفتم پرستارشم خیلی دقیق بود

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

دوسال کنکور دادم نمیخوندم اما میگفتم میخونم و...همش حرف وحدیث مادرشوهر و....برا خودم اوردم این دوسالم قبول نشدم،الان باردارم نی نی دی ماه ب دنیا میاد،نمیدونم دوباره شروع کنم یا نه!میشه نمیشه !کلا قیدشو زده بودم اما خوب دوباره پشیمون شدم،نمیدونم چیکار کنم.

از ۲ ماهگیش رفتم ظهرا میومدم خونه شیرش می‌دادم تا ۱ سالگی و دوباره می‌رفتم پرستارشم خیلی دقیق بود

اهان پرستار داشتت....من تو روستام،ن شرایط پرستار دارم ن مهد...فقط میتونم رو کمک ابجیا ومامانم حساب کنم.🙄🙄🙄

یکی از همکلاسیای دانشگاه من قشنگ یادمه یه هفته بعد از زایمانش اومد امتحاناشو داد بعدشم ترم جدید کلاس ...

ایول بهش...حس میکنم نمیتونم از پسش بربیام....خیلی استرس دارم.

اهان پرستار داشتت....من تو روستام،ن شرایط پرستار دارم ن مهد...فقط میتونم رو کمک ابجیا ومامانم حساب ک ...

خوب خیلی بهتره که

من آبحیم دانش‌آموز بود

مامانمم وقت و حوصله نداشت

ولی یه همکاررهم داشتیم بچه‌ش رو می‌آورد تو هم ببر

2706