2726
عنوان

کیا خیلی سرکوفت میخورن؟

1546 بازدید | 40 پست

به من خیلی سرکوفت میزنن.خیلی درسخون بودم.ولی نشد یه رشته ی خوب برم.الانم آموزش زبان مرکز استانمون قبول شدم.بابام جواب سلامم نمیده.خیلی دلم شکسته.خیلی زیاد.همه ش دروغه میگن زحمت بکش هر چی شد شد.من شبا دو سه ساعت فقط می خوابیدم.همه ش میخوندم..ولی یه مسایلی پیش اومد.کنکورم خراب شد.اینقدر دلم شکسته.از دست بابام ناراحتم.همه ی عمرم سعی کردم بهترین باشم.تمام دوران تحصیل تقلب نکردم.گفتم بی سواد بار میام.دلم شکسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خستگی همه ی این سالا تو تنم موند.حالا خداشاهده من خرجی هم نداشتم هیچ وقت.نه کلاس نه گوشی نه مانتو نه ...

اشکال نداره فک نکن ب این چیزا ب جاش دانشگاتو خوب بخون حقوقم میگیری با حقوقت حال کن و ب خودت برس

بر عکس منی . خانواده ی شوهرم همه تحصیلات عالیه دارن . و خیلی خوشحالن که میکروبیولوزی قبول شدم به نطر اونا این رشته یعنی آخر کلاس . ولی من خودم به خودم سرکوب میزنم که چرا این رشته رو قبول شدم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
تجربی

زبان هم شرکت کرده بودی ؟؟؟یعنی از بین این همه رشته تحربی زبان رو قبول شدی . نمیتونی یه سال دیگه بمونی.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

غصه نخور گلم

گاهی خیر بودن یه اتفاق سالها بعد مشخص میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خستگی همه ی این سالا تو تنم موند.حالا خداشاهده من خرجی هم نداشتم هیچ وقت.نه کلاس نه گوشی نه مانتو نه ...

منم هر موقع مهمون میومد میرفتم تو اتاق درس میخوندم یکی از اعضای خانواده جلوی تمام مهمونا گفت نگین یه ذره درس بخونی بد نیس منم جوابشو دادم...😔

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706