2726

این دندون خرگوشیای ک میبینید یکیش زرد و کج شده چند سال پیش ضربه خورد الان زرد شده ک‌فک کنم‌باید عصب کشی بشه اما من اصلا درد ندارم ب نظرتون لازمه عصب کشی بشه؟ موضوع بعد دندون عقلم فشاراوردکجشم کرد...حالا من موندم اورتودنسی کنم ؟ ک احتمالا دوتا ازدندونامو بکشن..یا کامپوزیتش کنم؟ کدومش میشه کمکم کنید حیفم میاد دندونمو تراش بزنن مثل خلال دندون شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کامپوزیت نکنی اصلا، دندوناتو تراش میزنن خیلی حیفه، اگر درد نداری که فکر نکنم عصب کشی بخوای، بازم باید بری یه۶دندونثزشک خوب عکس بگیره میفهمه عصب کشی میخواد یا نه، دندوناتم خیلی ردیفه فکر کنم اگر فقط عقلا رو بکشی دیگه نیاز به دندون کشیدن دیگه ای نداشته باشی برا ارتودنسی 

منم شرايط شمارو داشتم دوتا دندوناي ٤ كشيدم  ارتودنسي كردم اينه الان دندونام

واقعا بلد راضی هستی ؟ ؟ تو خندیدنم زیباتر شد فک و دتدونت ‌!؟ ببخشید ی سوال دیگ میشه فقط فک بالارو اورتو کرد

بیلچینگ ب نظرت حواب میده ؟ اخه این زردی از کثیفی وجرم نیستا از ضربه ی ک خورده 

ارع بابا فک کنم ج بده بد اینکه بری برا ارتودنسی دکتر خودش مشاوره میده ولی کامپوزیت اصلا خوب نیس باز بنظرم با یه دکتر مشورت کن

تغییر رنگ مال مشکل ریشه است درمان ریشه هم عصب کشیه برو دکتر خودش با چن تفر متخصص مشورت کنه و بهترین راه رو  میگه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله