2733
2739
عنوان

کار خانگی

152 بازدید | 10 پست

سلام خانوما....

من خیلی وقته که دنبال یه کارم.همسری نمیزاره برم برای کار بیرون.دنبال کارخونگیم.

کار تایپ و درست کردن عروسک نمدی بلدم.

کار سیاه قلمم انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کارپردرامدهست که کد طراحی میکنی یکی ازدوستام دو هفته ای ۱۹۰۰درامد داره ای نوتی رو تو گوگل سرچ کن 

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2728
یه کارپردرامدهست که کد طراحی میکنی یکی ازدوستام دو هفته ای ۱۹۰۰درامد داره ای نوتی رو تو گوگل سرچ کن& ...

کد چی

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
میشه بیشتر توضیح بدی؟

عزیزم اگه روابط عمومیت بالاس و میتونی بامشتری در ارتباط باشیدکاره پر درامدیه روزانه بین۱۰۰تا۵۰۰تومن درامدشه 

۳روز رایگان اینترنتی اموزش میبینید بعد یادمیگیرید کد میسازید و شرکت مخابرات براتون مشتری میفرسته هرچی بفروشید۳۰درصدش برای خودتونه خاصتی ایدی کسی که تو کاره رو میدم برو اطلاعات بیشترو از اون خانم بگیر

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2738

Kar_noruziاینستا گرام به ایشون پیام بدین توضیحاته کاملو میدن من خودم هنوز واردکار نشدم نمیدونم همسرم بزاره یانه☹️

[QUOTE=104921103]Kar_noruziاینستا گرام به ایشون پیام بدین توضیحاته کاملو میدن من خودم هنوز واردکار نشدم نمیدونم همسرم ...[/QUOTE

منم شک دارم همسری بذاره.اسم کار و میارم بهم میریزه