2737
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 43743 بازدید | 244 پست
روزی دو بار سه بار زیاده شوهرتون مشکل زودانزالی دارن؟ اگر این مشکل رو دارن، بتونید رفع کنید، دفعات ...

ن؛ ی بار صب ی بار شب البته وقتاییکه خونشون باشم(نامزدیم)یا هفته ای ۶.۷بار میشه الان اینطوریه منم همراهیش میکنم ک زده نشه ی مدت ک بگزره سرد میشه

یه صلوات مهمونم کنید💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم شوهرت خجالتی نیست.

وگرنه ربطی به گرم بودن نداره.

شوهر من خیلی گرمه ولی جلوی بقیه فقط باهام فوقش حرف بزنه و سر سفره کنارم بشینه دیگه هییییچی.

خیلی خجالت میکشه نزدیکش بشم یا دستشو بگیرم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2731
2738
یه هفته یجا برید مسافرت فقط خودتون دوتا باشید  انقدر عملیات برید که دیگه خودش خسته بشه از هرچی ...

نه بابا 

خیالت راحت امثال شوهر من و ایشون هر روز و هر ساعت باشن با کمبود دارن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

مردا اولش میگن ما خیلی گرمیم و فلان چون تجربش و نداشتن ولی وقتی ازدواج کنی و نیازشون برطرف بشه یکم متعادل تر میشن شوهر منم همینجوریه بعضی وقتا هر شب... خیلی اذیت میشدم ولی کم کم داره بهتر میشه 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706