1421
1411
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11704 بازدید | 242 پست
شوهر خوب رفیق همسر خوبه دو تا آدم اشتباهی نمیتونن رفیق هم باشن رابطه دو طرفه درست باشه و تراز باشه ...

زدی تو خال

ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم

کاش زمان یه عقب برمیگشت و ما وارد زندگی هم نمیشدیم😔

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم
منم از مردی که جلو جم همش آویزون زنش بشه خوشم نمیاد هی چپو راست بوسش کنه و نوازش کنه به همسرمم گفتم ...

دقیقا خیلی زشته. بوسیدنو نوازش مال تو خونه خود آدم و خلوت خودمونه نه جلوی مردم نمایش بدیم و ...

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

شوهر منم‌گرم مزاجه ولی منم همراهیش میکنم ب قول خودش الان ک جوونه گرمه یکم ک بگزره عادی میشه براش ب ه ...

روزی دو بار سه بار زیاده

شوهرتون مشکل زودانزالی دارن؟

اگر این مشکل رو دارن، بتونید رفع کنید، دفعات رابطه خیلی کم میشه

1390
شوهر منم‌گرم مزاجه ولی منم همراهیش میکنم ب قول خودش الان ک جوونه گرمه یکم ک بگزره عادی میشه براش ب ه ...

دوبار سه بار😥😥😰😰😨😨

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکراقدام برای بارداریمه میشه برای باردارشدنم یه صلوات بفرستیدلوپوس دارم مشکل انعقادخونم دارم با تاییددکتر برای بارداری اقدام کردم ولی بارداری پر خطری دارم میشه برام دعا کنیدیه دنیاممنون
زدی تو خال ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم کاش زمان یه عقب برمی ...

عزیزم چند ساله ازدواج کردی

شاید الان موضوعی ناراحتت کرده قضاوت اشتباه میکنی

بعضی وقتا تو دعوا یه حرفایی زده میشه که هیچ زمینه ای نداره و فقط از عصبانیت میخوای طرفو بسوزونی

زود قضاوت نکن ممکنه چند روز دیگه نظرت عوض بشه  

زدی تو خال ما دقیقا همون دو تا آدم اشتباهی هستیم که کنار هم به هیچ جا نمیرسیم کاش زمان یه عقب برمی ...

احتمالا اللن خیلی ناراحتی ک این میگی.‌پیش میاد ک ادن حس میکنه پشیمونه.‌این مرحله بگذره یه جور دبگه میبینی. گاهی رفیق هم بدون اگاهی دل ادم‌میشکنه ولی باز دوباره درست میشه. ادمیزاد کنار میاد و فرلموش میکنه

فقط 43 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪
1394
روزی دو بار سه بار زیاده شوهرتون مشکل زودانزالی دارن؟ اگر این مشکل رو دارن، بتونید رفع کنید، دفعات ...

ن؛ ی بار صب ی بار شب البته وقتاییکه خونشون باشم(نامزدیم)یا هفته ای ۶.۷بار میشه الان اینطوریه منم همراهیش میکنم ک زده نشه ی مدت ک بگزره سرد میشه

به نظرم شوهرت خجالتی نیست.

وگرنه ربطی به گرم بودن نداره.

شوهر من خیلی گرمه ولی جلوی بقیه فقط باهام فوقش حرف بزنه و سر سفره کنارم بشینه دیگه هییییچی.

خیلی خجالت میکشه نزدیکش بشم یا دستشو بگیرم

🔴🔵🔻🔺به نام خداوند بخشنده بخشایشگر💛ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است💙خداوندی که بخشنده و بخشایشگر است و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته ❤خداوندی که مالک روز جزاست.💚پروردگارا! تنها تو را می‌پرستیم؛ و تنها از تو یاری می‌جوییم.💗ما را به راه راست هدایت کن..🙏راه کسانی که آنان را مشمول نعمت خود ساختی😇؛ نه کسانی که بر آنان غضب کرده‌ای؛ 😡و نه گمراهان😔.
1387
بعداز ازدواج درست میشه متعادل میشه

ما بعد ۵ سال هنوز همونه

دیگه ازش حالم بهم میخوره

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....تیکر میذارم به وقت انتقال😐حسم میگه مثبت میشه😍
یه هفته یجا برید مسافرت فقط خودتون دوتا باشید  انقدر عملیات برید که دیگه خودش خسته بشه از هرچی ...

نه بابا 

خیالت راحت امثال شوهر من و ایشون هر روز و هر ساعت باشن با کمبود دارن

1391