1421
1389

سلام پسر عممه و از لحاظ اخلاقی همه چی میشناسمش و نامزد بودیم چهارسال اما قبل محرم که عقد کردیم دیگه منفجر شدهااااا من خودم گرمم ولی اون فوق العاده گرم مزاجه جیگرم خون شده قراره بعد صفر عروسی کنیم  هر جا میریم خونه مادربزرگم اینا منو ول نمیکنه میگه پیشم بشین ، اینکارو کن اونکارو کن ، طوریکه همه دیگه فهمیدن و تا میریم یه جایی سریع میگن این اتاق برا شما دوتا یا سر سفره جای کنارشو خالیمیزارن میگن بیا ،من خجالتیم هرچی بهش میگم گوش نمیکنه چکار کنم که ازم زده نشه درعوضش اینکاراشو بزاره کنار واقعا متنفرممم از ایکارا 

رفتم در خونه خونه عموی بی دستم اگه وساطت ابروم رو بکنه رو سفیدش میکنم 

اگه دنبال یه جای خوب برای کاشت ابرو و مو می گردین 

حتما یه سری به ما بزنید

1390
1394

عیبی نداره شما سعی کن خجالت نکشی 

طبیعیه واصلا زشت نیست

چه خوب که سر سفره حتما کنارت میشینه !دل به دلش بده همراهش باش و لذت ببر

من از امام رضا معجزه دیدم واسه همین توقعم بالا رفته من شبیه اونی نیستم که واسش معجزه کردی اقا جون ولی شما و خدا که همونایین همون با معرفتای مهربون !تورو خدا بهم ثابت کن مریضم بهوش بیاد دیگه غیبت کردنمو جلوشو میگیرم ببین چند روزه به قولم عمل کردم.                دلم.گریه میخواد کجاست شونه هات کجا رفتی ای حس ارامشم میخوام این شبایی که بارونیم با ارامش دستات اروم بشم.         من که میدونم خوب میشه بهوش میاد واسش صلوات میفرستم اگر امضامو خوندی شمام براش بفرست تا زودتر بهوش بیاد.     دیدین گفتم معجزه دیدم بازم معجزه شد ریه و کلیه ش بکار افتاد دوباره بهوش اومد خداروشکر ولی بازم محتاج دعاتونم اگر بدونین چقدر ماه و مهربونه خدایا کمکش کن سالم بیاد خونه
1427
دیگه کنارش نشستن و کنارهم نشستن سر سفره دیگه گرم مزاجی نیست طبیعیه

گرم مزاجی عزیزم منظورم به مسایل خصوصیه 

رفتم در خونه خونه عموی بی دستم اگه وساطت ابروم رو بکنه رو سفیدش میکنم 

این موارد گرم بودن نیست که🙄ولی در رابطه  اگر مد نظرت هیچ راهی نداره کم کم عادت میشه🤦🏼‍♀️

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 

یه هفته یجا برید مسافرت فقط خودتون دوتا باشید 

انقدر عملیات برید که دیگه خودش خسته بشه از هرچی رابطس حالش بد بشه

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1339