2726
عنوان

‌‌ #سیاست_های_زنانه_روانشناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 21 پست
بخدا فایده نداره ۸ ماهه میگم میخوام موهامو رنگ کنم اون روز میگفت عجب اراده ای داری هشت ماهه نه میشنو ...

😹😹😹باز خوبه!میدونی حس میکنم لذت میبره از گفتن نه به شما!فقط تجربتون همین رنگ مو بوده؟یا سر چیزهای دیگه هم نه اورده؟مرد رو اگر زیاد اصرار کنی شاید نه رو به بله تغییر بده اما از ته دلش نیست...

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😹😹😹باز خوبه!میدونی حس میکنم لذت میبره از گفتن نه به شما!فقط تجربتون همین رنگ مو بوده؟یا سر چیزهای ...

😅 نه والا کاش همین رنگ مو بود برای سر کار رفتنم همین مشکلو داریم اصلا راضی نمیشه تحت هیچ شرایطی دیگه سیاست نمونده به خرج نداده باشم میتونم باهاش کتاب بنویسم😂😂😂 ولی اخلاقش همینه خودش میگه من از این مردا نیستم تا اشک و گریه اتو دیدم دلم به رحم بیاد از خودم بیشتر دوست دارم ولی با یزی مخالف باشم اصرار کردن فقط خودتو اذیت میکنه 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
حتما😘 متاسفانه خیلی چیزهارو میخوام بزارم توی تایپیک همه استفاده کنن که یا ارور میده یا اگه بزارن بع ...

کانالی چیزی نداری ک استفاده کنم ؟! 

تازه اردواج کردم وخیلی از رفتارام اشتباست یا یادندارم 

ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2728
کانالی چیزی نداری ک استفاده کنم ؟!  تازه اردواج کردم وخیلی از رفتارام اشتباست یا یادندارم  ...

گلم هرچی خواستی از خودم بپرس خاص پیام بده💞😘ناراحت هم نباش،

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
قزوینی ولی خودس متولد تهران و بزرگ شده تهران

تورک هستند؟خاص پیام بده جانم