2703
2553
عنوان

‌‌ #سیاست_های_زنانه_روانشناسی

276 بازدید | 21 پست

#تحسین_همسر

خیلی وقتها شده که خانومها از دوست خودشون در مورد رنگ موی که کرده و یا لباسی که پوشیده تعریف کردن،و مثلا بهشون میگن "تو فوق العاده شدی"،"چقدر این رنگ بهت میاد"و...

ولی واقعا جای سواله که چرا برای #شوهرشون این کار را انجام نمیدن،شاید چون تصور میکنن ضمیر آقایون غیر قابل نفوذه

حقیقت اینجاست که اونها هم مثل دوست های دخترتون ضمیر حساس و شکننده دارند و گاهی به قوت قلب دادن شما خانومها نیاز دارن

بنابراین اگر ترفیع رتبه در شغلش به مقام بالای گرفت ،به افتخار موفقیتش جشن بگیرید و بهش یادآوری کنید که ارزش و لیاقتش را داشته.

به علاوه اگر تی شرت مورد علاقه اش را پوشیده بود ،بهش بگید که

"خیلی خوش تیپ شدی"

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رگ خواب که میگن چجوریه؟شوهر من قلق و رگ خواب خاصی نداره.نه محبت نه بی محلی.مرد خوبیه ا ولی موضوعی و که راضی نباشه با ناز و ادا و مثلا رگ خواب هیچ جوره راضی نمیشه

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
2720
رگ خواب که میگن چجوریه؟شوهر من قلق و رگ خواب خاصی نداره.نه محبت نه بی محلی.مرد خوبیه ا ولی موضوعی و ...

😂 تو منی یا من توم منمپمیگم شوهرم رگ خواب نداره کسی باور نمیکنه از گریه و قهرم خودمو بکشم نظرش عوض نمیشه 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
وقتی دوس نداریم تیشرت بپوشه چیکار کنیم؟؟؟😐😐😐😐

واسش طبق سلیقیه خودت ولی نزدیک به پسند خودش وچیزی که می پوشه بخر کادو بده😉وقتی هم که کادو های تورو می پوشه ،هی قربون صدقش برو بگو چه ناز میشی با این پیراهن مثلا ،آقا بودی آقاتر شدی و... هیچوقت مستقیم مخالفت نکنید که لج میکنه🤦🏻‍♀️ واین بزرگترین اشتباه خانماست

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
2714
😂 تو منی یا من توم منمپمیگم شوهرم رگ خواب نداره کسی باور نمیکنه از گریه و قهرم خودمو بکشم نظرش عوض ...

دقیقا،کاش یه راه بلد بودم سر چیزایی که راضی نمیشه استفاده میکردم

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....
والا من انقد اینکارو کردم که الان به شدت پررو شده و فک می کنه خدا کسی رو مثل اون نیافریده و نظیر ندا ...

نه دیگه این چیزا متقابله!نباید محبت رو جوری بهش خوروند که بعد یه مدت واسش عادی بشه وحس کنه وظیفه اته..اینم یه اشتباه دیگه اس،جان دلم خواسته هاتو با ملایمت وهمون زیرکی خودت ماشالله باسیاستی خودت حسم میگه اینو😹ازش بخواه ،اون که علم غیب نداره نیازه راهنماییش کنی.. اونم تورو مثل خدا بدونه وبشی براش به حد پرستش عزیز

رگ خواب که میگن چجوریه؟شوهر من قلق و رگ خواب خاصی نداره.نه محبت نه بی محلی.مرد خوبیه ا ولی موضوعی و ...

چندوقته ازدواج کردی عزیزم؟

خب بازم بگو از سیاستات عزیزم

حتما😘 متاسفانه خیلی چیزهارو میخوام بزارم توی تایپیک همه استفاده کنن که یا ارور میده یا اگه بزارن بعضی ها کم لطفی میکنن تایپیک رو گزارش میدن... موندم چرا کسی دنبال بالا بردن مهارتهای زناشویی نیست وفقط تعصبات کورشون کرده!خود پیامبر گفته همه مشکلات از بستر شروع میشه!بستر رو درست کنی وزوجین رضایت داشته باشن همچیز حل میشه اینهمه آمار طلاق بالاست بخاطر عدم رضایت زناشویی..بخدا ویزیت روانشناس جلسه ای هشتاد هزار تومان هست ما فی سبیل الله مجازی اطلاعات میدیم با تعصباتشون نمیزارن..

دقیقا،کاش یه راه بلد بودم سر چیزایی که راضی نمیشه استفاده میکردم

بخدا فایده نداره ۸ ماهه میگم میخوام موهامو رنگ کنم اون روز میگفت عجب اراده ای داری هشت ماهه نه میشنوی بازم میای میگی😂

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
۸سال دوستی ۲سال نامزد ۱سالم هست که عروسی کردیم 

همسرتون قومیتش چیه؟بیا تا آنلاینم شخصی صحبت کنیم گلم راحتری

2706