2726
عنوان

خانومای با سیاست زووود بیاین

54 بازدید | 5 پست

با مادر شوهری ک بهم زنگ نزده ولی دروغی ب شوهرم گفته زنگ زدم نبود چ کنم؟ اصلا میس کال هم نیفتاده تو خونه،شوهرم باور داره ک مامانش الکی گفته،الان ب مادرش چی باید بگمممم🤔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

هیچی گفت زنگ زدم بگو شماره نیفتاده بودلابد خطروخط افتاده وگرنه خونه بودم .من ک زیادپیش میاد ی بار گفت هم خونه روگرفتم هم گوشیت همسرم ک اومد گفت گفتم نگا کن خودت لابد فقط خونه روگرفته هواسش نبوده فکزمیکنه گوشی روهم گرفته .خونه هم برق قطع بود 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی گفت زنگ زدم بگو شماره نیفتاده بودلابد خطروخط افتاده وگرنه خونه بودم .من ک زیادپیش میاد ی بار گف ...

امان از دست اینا ب خدا

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
امان از دست اینا ب خدا

من ک زیادپیش میاد تابرم بیرون از بالکن ببینه زنگ میزنه شوهرم میگه زنگ زدم خانومت نیست انگار هرچیم مامیگیم بیابچه روببریم هوابخوره میگه پایزه بچه سرمامیخوره ولی انگارالان خونه نیست

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
من ک زیادپیش میاد تابرم بیرون از بالکن ببینه زنگ میزنه شوهرم میگه زنگ زدم خانومت نیست انگار هرچیم ما ...

🙄🙄🙄🙄🙄