2737
2739
عنوان

ازدواج آسان

153 بازدید | 15 پست

بهترین مدل ازدواج اینه که یه مجلس خودمونی گرفته بشه و وسلام. متاسفانه یه عده رعایت نمیکنن و همین باعث میشه یه عده از ازدواج بترسن.

مثل هلی شات و باغ های مجلل و هلی کوپتر و ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی سادگی رو رعایت کردم اصلا ازدواج نکردم که ریا بشه  :/

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

یک کلمه هم  از مادر عروس 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738

سلام من انقد آسون گرفتم ک باورتون نمیشه اما بعد شش سال بهتون میگم که اشتباه کردم تجربه بهم ثابت کردهرکی خرج داره ارج داره وعده خدا هم ک گفته سخت نگیر تا بهت سخت نگیرم ب معنای واقعیه کلمه دروغ دراومد من موندم و سرخوردگی از اعتمادکاملی ک به خدا ووعدش داشتم اهل تجملات نیستم ولی .....

من خیلی سادگی رو رعایت کردم اصلا ازدواج نکردم که ریا بشه  :/

وای فقط امضات😂😂😂

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706