2410
2553
عنوان

کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 32 پست
من نمونه قبول شدم امسال .شما الان کلاس چندمی؟کلاس کنکور چیزی هم میرفتی؟ و ی سوال دیگه رشتتون چی بود؟ ...

من مدرسه ی نمونه دولتی فدک منطقه ۱۸تهران میرفتم

مدرسه امون۲۸تا سه رقمی داشت وشاگرد اول کلاسمون برق شریف قبول شد امسال کنکور دادیم رشته ام ریاضیه

من کلاس کنکور نمیرفتم چون مدرسه امون معلمای خیلی خوبی داشت که باهامون تست کار میکردن دوازدهم هم معلم تست جدا داشتیم اما چون مشکلاتی داشتم خوب درس نخوندم. و مهندسی مکانیک الزهرا قبول شدم الآن هم در انتظار کارنامه ی سبزم

من مدرسه ی نمونه دولتی فدک منطقه ۱۸تهران میرفتم مدرسه امون۲۸تا سه رقمی داشت وشاگرد اول کلاسمون برق ...

اگ به این سوالمم جواب بدین دیگه مزاحمتون نمیشم شرمنده.میشه کتابایی ک خوندین و خوب بودنم معرفی کنید.و این ک من اگ بخوام از همین امسال شروع کنم به نظر شما توی هر پایه چکار کنم.مرسی.❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب در کل نظرتون در مورد کلاس کنکور و اینا چیه؟

عزیزم به نظر من واس یکی دو تا درسی که اشکال داری کلاس برو حتما

درسته تو هفته ممکنه 2 ساعت کمی بیشتر یا کمتر  وققتو بگیره هر کلاس ولی از اونور باعث صرفه جویی تو وقتت میشه که مبحثیو که ممکنه بارها خودت بخونی و متوجه نشی رو اونجا با یه بار گفتن استاد متوجه میشی

اگ به این سوالمم جواب بدین دیگه مزاحمتون نمیشم شرمنده.میشه کتابایی ک خوندین و خوب بودنم معرفی کنید.و ...

ببین بهترین کار مشورت بایک مشاور خوبه...چون کتاببای ما تازه تالیف بود انتشاراتیا زود کتابارو میدادن بیرو وسطحشون خیلی خوب ن

2720

نبود  چون شما ملا سال های بعدین انتشاراتیا بهتر عمل میکنن من فکر میکنم بهتره دهم و یازدهم سوالای سخت تر حل کنی وسسال کنکور سوالاتاستاندارد...در کل کتابای نشرالگو...خیلی سبز... گاج و بعضا کتابای قلمچی خوبن....

مبتکر

من کتابای جدید رو ندیدم امابرای شیمی تو نظام قدیم مبتکران خوب بود اما برای ما خیلی سبز و نشرالگو بهتر بود...برای فیزیک دهم نشرالگو میزدیم اما دوازدهم میکرو گاج ...هردوشونخوبن  ....البته بستگی به سطح خودتم داره

نشر الگو سخت تر بود برای ریاضی خیلی سبز چهارگزینه ای خوبه اگه خواستی خیلی خوب کار کنی نردبام سبز رو بعدش بزالبته نردبام خیلی سخته...برای عربی سوالات آزمونای قلمچی خوبه ولی اگه کتاب میخوای کتاب پایه ی دهم یازدهم چهارگزینه ای خیلی سبز (هر دو پایه با همه) خیلی خوبه برای زبان خیلی سبز و مبتکرا ن خوبه ولی برای ما مبتکران دهم به نظرم خیلی آسون بود ولی برای یازدهم دوازدهم خوبه...برای ادبیات دو تا کار میتونی بکنی

۱کتاب تست ادبیات هر پایه رو بگیری مثلا من خیلی سبز داشتم که سوالات هر درس جدا بود یا میتونی کتابای موضوعی نشرالگو رو بگیری که چهار تا کتابه(آرایه..قرابت..املا و لغت...دستور)البته قیمت این بیشتر در میاد و معمولا بچه ها اینارو سال کنکور میخرن

در مود ادبیات اگه مثلا تو یه مبحثی ضعیفید مثلا قرابت

هرشب مثلا ده تا. تست قرابت بزن بهد از مثلا ۲۰روز پیشرفت میکنی ولی اگه بزاری کنار دوباره صفر میشی

درمورد دینی هم برای پایه کتا نداشتم ولی برای دوازدهم میکرو خوب بود

ضرایب درس ها...۳۵سوال فیزیک با ضریب۹...۵۵ سوال

ریاضی با ضریب دوازده(شامل راضی دهم..حسابان۱و۲

هندسه۱و۲و۳ و آمارواحتمال یازدهم و گسسته ی دوازدهم)

دقت کن که فیزیک به تنهایی صریب نه داره ولی این درسا باهم ضریب ۱۲دارن بنابر این فیزیک بای از ریاضی بیشتر باشه ولی تو چون هنوز پایه ای گه ریاضیت ضعیف بود عیبی نداره اگه یکم از وقت ریاضی بذاری روش

۳۵سوال شیمی با ضریب۶...ادبیات ۴...دینی۳...عربی و زبان۲....عمومی ها همه ۲۵سوال دارن

2714
من کتابای جدید رو ندیدم امابرای شیمی تو نظام قدیم مبتکران خوب بود اما برای ما خیلی سبز و نشرالگو بهت ...

واقعا مرسی از راهنماییات.و یک چیز دیگه.من تقریبا تو هیچ‌کدوم از درسام ضعف چندانی ندارم.به نظرت بازم نیاره برم کلاسای کنکور.یا اگ نرم و فقط کتاب تست بزنمم موفق میشم.

من در این مورد خیلی نمیدونم چی بگم سعی کن کتابایی که میگیری درسنامه داشته باشه به نظرم خیلی لازم نیست برا عمومیا کلا س بری ....ببین معدل و نمره ی تشریحی قضیه اش یکم فرق داره با تست و کنکور... توصیه میکنم اگه وقت داری و کلاسای مدرسه اتون خیلی طولانی نیست

و  احساس کردی که کند تست میزنی برای  یکی دوت درس (نه همه درسا)مثلا بسریع حل کردن سوالای فیزیک یکم سخته  میتونی فیزیک و یه درس دیگه رو خودت کلاس بری این بستگی به تو و سطح درسیت و معلمات و سیستم برنامه ریزیه مدرسه داره خودت باید تشخیص بدی ولی خیلی

خودتو درگیرکلاسای زیاد نکن این همایشا که میزارن مثل حکیمف برای تبلیغاته خیلی دنبال این مسائل نباش

معلماتون تست کار نمیکنن؟؟؟

نمیدونم من متوسطه اول و نمونه نبودم امسال قبدل شدم نمیدونم شرایط چطوره.میترسم اگ بخوام تا شروع مدارس صبر کنم کلاس هام شروع بشه و عقب بمونم.خیلی گیج شدم .ولی خوب در رابطه با کتاب شما خیلی بم کمک کردین واقعا ممنونم.

نمیدونم من متوسطه اول و نمونه نبودم امسال قبدل شدم نمیدونم شرایط چطوره.میترسم اگ بخوام تا شروع مدارس ...

خواهش میکنم اصلا استرس نداشته باش تو سه سال وقت داری خوب بخونی شک نکن قبولی البته بعضی از مدارس نمونه ممکنه خیلی خوب نباشن وممکنه اون مدرسه قبولی نداشت باسه اگه اونجوری بود ناامید نشو یا ممکنه اولا احساس ضعف کنی چون بچه هایی ممکنه بیان که راهنمایی نمونه بودن  من خودممم راهنمایی عادی میرفتم برا همین ممکنه یکم سخت باشه روحیتو از دست نده اصلا

خواهش میکنم اصلا استرس نداشته باش تو سه سال وقت داری خوب بخونی شک نکن قبولی البته بعضی از مدارس نمون ...

مرسی خیلی بهم کمک کردی.تکلیف کتابام ک معلوم شد😂فقط میمونه کلاس و اینا.واقعا مرسی ک وقت گذاشتی.

2706